Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

REGALSISTEM s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 34144994Soblahovská 7040, 91101 TrenčínZaložené 1996

Obrat 2025

4,54 mil. €

+24 %
IČO
34144994
DIČ
2020387523
IČ DPH
SK2020387523, podľa §4, registrácia od utorok 20. augusta 1996
Sídlo
REGALSISTEM s.r.o.Soblahovská 7040 91101 Trenčín
Dátum vzniku
pondelok 12. augusta 1996
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Trenčín, Sro/1202/R

Zisk 2025

172 tis. €

+462 %

Aktíva

2,34 mil. €

+16 %

Vlastný kapitál

1,86 mil. €

+10 %

Zadlženosť

20,5 %

+4,1 pp

Hrubá marža

18,7 %

−0,1 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+462 %
164 tis. €112 tis. €272 tis. €166 tis. €409 tis. €282 tis. €131 tis. €320 tis. €440 tis. €198 tis. €31 tis. €172 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Tržby

+23 %
1,92 mil. €2,06 mil. €2,49 mil. €2,87 mil. €3,46 mil. €3,57 mil. €2,6 mil. €3,9 mil. €5,08 mil. €4,53 mil. €3,67 mil. €4,52 mil. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

3,8 %

+2,9 pp

Zisk / výnosy

ROA

7,3 %

+5,8 pp

Rentabilita aktív

ROE

9,2 %

+7,4 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

4,24

−19 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

220 tis. €

+369 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

21,9 %

−13 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

1,52 mil. €

+10 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

8,1 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

1,96 mil. €20142,07 mil. €20152,51 mil. €20162,88 mil. €20173,47 mil. €20183,57 mil. €20192,63 mil. €20203,95 mil. €20215,08 mil. €20224,53 mil. €20233,67 mil. €20244,54 mil. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru5,08 mil. €4,53 mil. €3,67 mil. €4,52 mil. €
Pridaná hodnota1,05 mil. €850 tis. €690 tis. €845 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti5,08 mil. €4,53 mil. €3,67 mil. €4,54 mil. €
Výsledok hospodárenia po zdanení440 tis. €198 tis. €31 tis. €172 tis. €
Daň z príjmov125 tis. €61 tis. €16 tis. €48 tis. €
Daň z príjmov splatná125 tis. €61 tis. €16 tis. €48 tis. €

Aktíva

  • Neobežný majetok330 tis. €
  • Obežný majetok1,99 mil. €
  • Časové rozlíšenie15 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie1,86 mil. €
  • Záväzky479 tis. €
  • Časové rozlíšenie0 €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom2,17 mil. €2,03 mil. €2,02 mil. €2,34 mil. €
Neobežný majetok90 tis. €380 tis. €302 tis. €330 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok84 tis. €370 tis. €297 tis. €328 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok6 088 €9 086 €4 324 €2 328 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok2,07 mil. €1,64 mil. €1,71 mil. €1,99 mil. €
Zásoby108 tis. €112 tis. €127 tis. €105 tis. €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky290 tis. €304 tis. €186 tis. €222 tis. €
Krátkodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Finančné účty1,68 mil. €1,22 mil. €1,4 mil. €1,67 mil. €
Časové rozlíšenie8 863 €9 126 €9 659 €15 tis. €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky2,17 mil. €2,03 mil. €2,02 mil. €2,34 mil. €
Vlastné imanie1,63 mil. €1,66 mil. €1,69 mil. €1,86 mil. €
Základné imanie6 639 €6 639 €6 639 €6 639 €
Fondy a iné zložky vlastného imania1 162 €1 162 €1 162 €1 162 €
HV minulých rokov1,19 mil. €1,45 mil. €1,65 mil. €1,68 mil. €
HV za účtovné obdobie po zdanení440 tis. €198 tis. €31 tis. €172 tis. €
Záväzky537 tis. €367 tis. €331 tis. €479 tis. €
Dlhodobé záväzky24 €299 €110 €99 €
Krátkodobé záväzky533 tis. €361 tis. €325 tis. €470 tis. €
Krátkodobé finančné výpomoci0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy3 702 €5 496 €6 496 €8 520 €
Časové rozlíšenie0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

47 tis. €32 tis. €78 tis. €46 tis. €110 tis. €83 tis. €40 tis. €83 tis. €125 tis. €61 tis. €16 tis. €48 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie11 747,89 €Daňová povinnosť za obdobie0 €Áno
  • Index daňovej spoľahlivostiVysoko spoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

15 registrovaných činností

  • Práce vo výškach s použitím horolezeckej techniky - čistiace prácePlatné od štvrtok 7. februára 2013
  • dodávka a montáž stacionárnych a posuvných regálových zariadeníPlatné od štvrtok 23. júna 2005
  • nákladná cestná doprava vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaPlatné od štvrtok 23. júna 2005
  • navrhovanie a výroba oceľových konštrukciíPlatné od štvrtok 23. júna 2005
  • podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľných živnostíPlatné od štvrtok 23. júna 2005
  • prenájom motorových vozidielPlatné od štvrtok 23. júna 2005
  • prenájom nehnuteľností spojený s inými než základnými službamiPlatné od štvrtok 23. júna 2005
  • prenájom prístrojov a zariadeníPlatné od štvrtok 23. júna 2005
  • reklamné činnostiPlatné od štvrtok 23. júna 2005
  • zámočníctvoPlatné od štvrtok 23. júna 2005

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 2
  • Konateľod pondelok 12. augusta 1996

    Adresa Ružová 39/16, 91105 Trenčín, Slovenská republika

  • Konateľpondelok 12. augusta 1996 – utorok 27. júna 2017

    Adresa Ružová 16, Trenčín, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 8
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od sobota 1. apríla 2023

    Adresa Ružová 39/16, 91105 Trenčín, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad6 639 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.sobota 27. februára 2010 – piatok 31. marca 2023

    Adresa Ružová 16, 91101 Trenčín, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad6 639 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 9. júla 2008 – piatok 26. februára 2010

    Adresa Ružová 16, 91101 Trenčín, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad200 000 SKK
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 23. júna 2005 – utorok 8. júla 2008

    Adresa Slavkov 284, 68764 Slavkov, Česká republika

    Podiel60 %Vklad120 000 SKK
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.pondelok 24. augusta 1998 – utorok 8. júla 2008

    Adresa Ružová 16, Trenčín, Slovenská republika

    Podiel40 %Vklad80 000 SKK
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.pondelok 24. augusta 1998 – streda 22. júna 2005

    Adresa Nad Vývozem 4845, Zlín, Česká republika

    Podiel60 %Vklad120 000 SKK
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.pondelok 12. augusta 1996 – nedeľa 23. augusta 1998

    Adresa Ružová 16, Trenčín, Slovenská republika

    Podiel40 %Vklad40 000 SKK
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.pondelok 12. augusta 1996 – nedeľa 23. augusta 1998

    Adresa Nad Vývozem 4845, Zlín, Česká republika

    Podiel60 %Vklad60 000 SKK

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Trenčín
Číslo zápisu
Sro/1202/R
Hlavná činnosť
Výroba kovových konštrukcií a ich častí
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna

Právne skutočnosti

2 zápisy z obchodného registra

  • pondelok 24. augusta 1998Dodatok č. 1 k spoločenskej zmluve schválený valným zhromaždením dňa 19.06.1998.
  • pondelok 12. augusta 1996Spoločnosť bola založená spoločenskou zmluvou zo dňa 01.08.1996 podľa §§ 56 až 75 a §§ 105 až 153 Obchodného zákonníka č. 513/1991 Zb. v znení neskorších predpisov. Stary spis: S.r.o. 6810
REGALSISTEM s.r.o.

Sídlo spoločnosti

REGALSISTEM s.r.o.

Soblahovská 7040, 91101 Trenčín

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.