Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

BENZICOM, s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 34146270Seredská cesta 2337, 92400 GalantaZaložené 1996

Obrat 2025

68 tis. €

+81 %
IČO
34146270
DIČ
2020193032
IČ DPH
SK2020193032, podľa §4, registrácia od streda 29. januára 1997
Sídlo
BENZICOM, s.r.o.Seredská cesta 2337 92400 Galanta
Dátum vzniku
utorok 10. septembra 1996
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Trnava, Sro/2242/T

Zisk 2025

−2 229 €

+94 %

Aktíva

631 tis. €

−2,7 %

Vlastný kapitál

570 tis. €

+1,5 %

Zadlženosť

9,7 %

−3,8 pp

Hrubá marža

63,0 %

+43 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+94 %
711 €346 €−12 tis. €−28 tis. €−4 299 €−20 tis. €−10 tis. €−66 tis. €−58 tis. €−33 tis. €−38 tis. €−2 229 €201420152016201720182019202020212022202320242025

Tržby

+100 %
337 tis. €331 tis. €90 tis. €80 tis. €59 tis. €22 tis. €26 tis. €12 tis. €10 tis. €33 tis. €34 tis. €68 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

-3,3 %

+98 pp

Zisk / výnosy

ROA

-0,4 %

+5,5 pp

Rentabilita aktív

ROE

-0,4 %

+6,4 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

1,03

+256 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

−1 269 €

+97 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

-75,7 %

−75 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

788 €

+103 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

-13,5 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

337 tis. €2014343 tis. €201593 tis. €201684 tis. €201762 tis. €201826 tis. €201926 tis. €202030 tis. €202111 tis. €202233 tis. €202338 tis. €202468 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru10 tis. €33 tis. €34 tis. €68 tis. €
Pridaná hodnota−1 703 €15 tis. €6 826 €43 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti11 tis. €33 tis. €38 tis. €68 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení−58 tis. €−33 tis. €−38 tis. €−2 229 €
Daň z príjmov0 €0 €340 €960 €
Daň z príjmov splatná0 €0 €340 €960 €

Aktíva

  • Neobežný majetok599 tis. €
  • Obežný majetok32 tis. €
  • Časové rozlíšenie145 €

Pasíva

  • Vlastné imanie570 tis. €
  • Záväzky61 tis. €
  • Časové rozlíšenie0 €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom733 tis. €682 tis. €648 tis. €631 tis. €
Neobežný majetok719 tis. €677 tis. €636 tis. €599 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok719 tis. €677 tis. €636 tis. €599 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok14 tis. €4 812 €12 tis. €32 tis. €
Zásoby0 €0 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky35 €4 561 €0 €32 tis. €
Krátkodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Finančné účty14 tis. €251 €12 tis. €5 €
Časové rozlíšenie47 €165 €167 €145 €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky733 tis. €682 tis. €648 tis. €631 tis. €
Vlastné imanie603 tis. €595 tis. €561 tis. €570 tis. €
Základné imanie6 639 €6 639 €6 639 €6 639 €
Fondy a iné zložky vlastného imania664 €664 €664 €664 €
HV minulých rokov−42 tis. €−100 tis. €−133 tis. €−171 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení−58 tis. €−33 tis. €−38 tis. €−2 229 €
Záväzky130 tis. €87 tis. €87 tis. €61 tis. €
Dlhodobé záväzky29 tis. €23 tis. €16 tis. €8 652 €
Krátkodobé záväzky41 tis. €23 tis. €42 tis. €31 tis. €
Krátkodobé finančné výpomoci545 €0 €1 540 €1 440 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé59 tis. €42 tis. €28 tis. €20 tis. €
Rezervy0 €0 €0 €0 €
Časové rozlíšenie0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

960 €960 €960 €960 €0 €0 €0 €0 €0 €0 €340 €960 €201420152016201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie0 €Daňová povinnosť za obdobie293,7 €Nie
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

13 registrovaných činností

  • nákladná cestná doprava vykonávaná cestnými nákladnými vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidlaPlatné od štvrtok 1. septembra 2005
  • osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktorých celková obsaditeľnosť nepresahuje 9 osôb vrátane vodiča s výnimkou taxislužbyPlatné štvrtok 1. septembra 2005 – štvrtok 9. júna 2016
  • prenájom dopravných prostriedkovPlatné od štvrtok 1. septembra 2005
  • prenájom motorových lodí, vodných skútrov a plachetnícPlatné od štvrtok 1. septembra 2005
  • prenájom nehnuteľností s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomPlatné od štvrtok 1. septembra 2005
  • prenájom strojov, prístrojov a zariadeníPlatné od štvrtok 1. septembra 2005
  • prenájom výpočtovej technikyPlatné od štvrtok 1. septembra 2005
  • sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnostiPlatné od štvrtok 1. septembra 2005
  • upratovacie prácePlatné od štvrtok 1. septembra 2005
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) a za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnostiPlatné od utorok 10. septembra 1996

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 1
  • Konateľod utorok 10. septembra 1996

    Adresa Ružová 184/44, Galanta, Slovenská republika

Prepojené osoby

2 aktívnych z 10
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od streda 28. augusta 2024

    Adresa Ružová 184/44, 92400 Galanta, Slovenská republika

    Podiel85 %Vklad5 644 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od streda 28. augusta 2024

    Adresa Ružová 184/44, 92401 Galanta, Slovenská republika

    Podiel15 %Vklad996 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.sobota 11. júla 2015 – utorok 27. augusta 2024

    Adresa Ružová 184/44, 92400 Galanta, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad6 640 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 22. apríla 2010 – piatok 10. júla 2015

    Adresa Ružová 184/44, 92400 Galanta, Slovenská republika

    Podiel70 %Vklad4 647,15 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 22. apríla 2010 – piatok 10. júla 2015

    Adresa Ružová 184/44, 92400 Galanta, Slovenská republika

    Podiel30 %Vklad1 991,64 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 29. októbra 2008 – streda 21. apríla 2010

    Adresa Ružová 184/44, 92400 Galanta, Slovenská republika

    Podiel70 %Vklad140 000 SKK
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 29. októbra 2008 – streda 21. apríla 2010

    Adresa Ružová 184/44, 92400 Galanta, Slovenská republika

    Podiel30 %Vklad60 000 SKK
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.pondelok 24. augusta 1998 – utorok 28. októbra 2008

    Adresa Ružová 184/44, Galanta, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad200 000 SKK
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 10. septembra 1996 – nedeľa 23. augusta 1998

    Adresa Ružová 184/44, Galanta, Slovenská republika

    Podiel60 %Vklad60 000 SKK
  • Pavol KerďoZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 10. septembra 1996 – nedeľa 23. augusta 1998

    Adresa Matúškovo 27, Matúškovo, Slovenská republika

    Podiel40 %Vklad40 000 SKK

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Trnava
Číslo zápisu
Sro/2242/T
Hlavná činnosť
Maloobchod s pohonnými hmotami
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna

Právne skutočnosti

2 zápisy z obchodného registra

  • pondelok 24. augusta 1998Dodatkom č. 2 zo dňa 16.06.1998 bola spoločenská zmluva prispôsobená zákonu č. 11/1998 Z.z.
  • utorok 10. septembra 1996Spoločnosť s ručením obmedzeným bola založená spoločenskou zmluvou zo dňa 26.08.1996 v znení dodatku zo dňa 05.09.1996 v súlade s ustan. Obchodného zákonníka č. 513/1991 Zb. v znení ďaľších zmien a doplnkov. Stary spis: S.r.o. 6965
BENZICOM, s.r.o.

Sídlo spoločnosti

BENZICOM, s.r.o.

Seredská cesta 2337, 92400 Galanta

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.