Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 34148485・Ulica Obrancov mieru 319/3, 91501 Nové Mesto nad Váhom・Založené 1996
Obrat 2024
22 tis. €
+181 %Zisk 2024
2 281 €
+1 353 %Aktíva
20 tis. €
+10,0 %Vlastný kapitál
19 tis. €
+13 %Zadlženosť
3,4 %
−2,8 ppHrubá marža
13,4 %
+1,9 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
10,3 %
+8,3 ppZisk / výnosy
ROA
11,4 %
+11 ppRentabilita aktív
ROE
11,8 %
+11 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
43,52
+122 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
2 281 €
+1 353 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
0,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
20 tis. €
+16 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
10,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 3 525 € | 29 tis. € | 7 848 € | 22 tis. € |
| Pridaná hodnota | 235 € | 1 787 € | 897 € | 2 951 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 3 525 € | 29 tis. € | 7 848 € | 22 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 118 € | 944 € | 157 € | 2 281 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 17 tis. € | 18 tis. € | 18 tis. € | 20 tis. € |
| Neobežný majetok | 1 479 € | 956 € | 433 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 1 479 € | 956 € | 433 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 15 tis. € | 17 tis. € | 18 tis. € | 20 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 110 € | 0 € | 4 280 € |
| Finančné účty | 15 tis. € | 17 tis. € | 18 tis. € | 16 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 17 tis. € | 18 tis. € | 18 tis. € | 20 tis. € |
| Vlastné imanie | 16 tis. € | 17 tis. € | 17 tis. € | 19 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | 9 369 € | 9 487 € | 10 tis. € | 10 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 118 € | 944 € | 157 € | 2 281 € |
| Záväzky | 498 € | 728 € | 1 121 € | 673 € |
| Dlhodobé záväzky | 12 € | 12 € | 12 € | 12 € |
| Krátkodobé záväzky | 286 € | 516 € | 909 € | 461 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 200 € | 200 € | 200 € | 200 € |
Vývoj daňových povinností
11 registrovaných činností
Adresa Ulica Obrancov mieru 319/3, 91501 Nové Mesto nad Váhom, Slovenská republika
Adresa Nám. Slobody 14, Nové Mesto nad Váhom, Slovenská republika
Adresa Ulica Obrancov mieru 319/3, 91501 Nové Mesto nad Váhom, Slovenská republika
Adresa Nám. Slobody 14, Nové Mesto nad Váhom, Slovenská republika
Adresa Nám. Slobody 14, Nové Mesto nad Váhom, Slovenská republika
Adresa Nám. Slobody 14, Nové Mesto nad Váhom, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
WillArt, s.r.o.
Ulica Obrancov mieru 319/3, 91501 Nové Mesto nad Váhom
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.