Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 34152253・Dubodiel 272, 91323 Dubodiel・Založené 1996
Obrat 2025
764 tis. €
Zisk 2025
687 tis. €
+42 817 %Aktíva
0 €
−100 %Vlastný kapitál
0 €
+100 %Zadlženosť
—
NezverejnenéHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
89,9 %
Zisk / výnosy
Zisk pred zdanením
687 tis. €
+42 817 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
0,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
0 €
+100 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-29,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Čistý dlh
0 €
Úročený dlh − finančné účty − krátkodobý finančný majetok
Dlhodobý dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2019 | 2020 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 208 tis. € | 38 tis. € | 0 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | −12 tis. € | −26 tis. € | −1 608 € | −36 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 172 tis. € | 52 tis. € | 0 € | 764 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −132 tis. € | −282 tis. € | −1 608 € | 687 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 0 € | — | — |
| Položka | 2019 | 2020 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 474 tis. € | 114 tis. € | 114 tis. € | 0 € |
| Neobežný majetok | 52 tis. € | 49 tis. € | 49 tis. € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 52 tis. € | 49 tis. € | 49 tis. € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 341 tis. € | 64 tis. € | 64 tis. € | 0 € |
| Zásoby | 44 tis. € | 44 tis. € | 44 tis. € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 296 tis. € | 20 tis. € | 20 tis. € | 0 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | — | — |
| Finančné účty | 1 258 € | 352 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 80 tis. € | 264 € | — | — |
| Položka | 2019 | 2020 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 474 tis. € | 114 tis. € | 114 tis. € | 0 € |
| Vlastné imanie | −399 tis. € | −681 tis. € | −687 tis. € | 0 € |
| Základné imanie | 33 tis. € | 33 tis. € | 33 tis. € | 33 tis. € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 3 270 € | 3 270 € | — | — |
| HV minulých rokov | −399 tis. € | −531 tis. € | −817 tis. € | −819 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −132 tis. € | −282 tis. € | −1 608 € | 687 tis. € |
| Záväzky | 850 tis. € | 772 tis. € | 800 tis. € | 0 € |
| Dlhodobé záväzky | 51 tis. € | 51 tis. € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 784 tis. € | 701 tis. € | 780 tis. € | 0 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 8 500 € | 18 tis. € | — | — |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | −199 € | −1 918 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 6 366 € | 2 921 € | 2 921 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 23 tis. € | 23 tis. € | — | — |
Vývoj daňových povinností
13 registrovaných činností
Adresa Soblahov 130, 91338 Soblahov, Slovenská republika
Adresa Veľká Hradná 147, Veľká Hradná, Slovenská republika
Adresa Trenčianske Mitice 147, Trenčianske Mitice, Slovenská republika
Adresa Piaristická 46, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Soblahov 130, 91338 Soblahov, Slovenská republika
Adresa Veľká Hradná 147, Veľká Hradná, Slovenská republika
Adresa Dubodiel 232, Dubodiel, Slovenská republika
Adresa Trenčianske Jastrabie 56, Trenčianske Jastrabie, Slovenská republika
Adresa Piaristická 46, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Soblahov 130, 91338 Soblahov, Slovenská republika
Adresa Soblahov 130, 91338 Soblahov, Slovenská republika
Adresa Dubodiel 232, Dubodiel, Slovenská republika
Adresa Dubodiel 278, Dubodiel, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
10 zápisov z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.