Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 35683511・Šamorínska 32, 82106 Bratislava・Založené 1996
Obrat 2025
173 tis. €
−16 %Zisk 2025
2 722 €
+79 %Aktíva
122 tis. €
−6,5 %Vlastný kapitál
104 tis. €
+2,7 %Zadlženosť
14,6 %
−7,7 ppHrubá marža
52,1 %
−0,7 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,6 %
+0,8 ppZisk / výnosy
ROA
2,2 %
+1,1 ppRentabilita aktív
ROE
2,6 %
+1,1 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
11,95
+72 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
3 862 €
+53 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
29,5 %
−10 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
110 tis. €
+1,7 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-0,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 138 tis. € | 131 tis. € | 167 tis. € | 128 tis. € |
| Pridaná hodnota | 94 tis. € | 79 tis. € | 88 tis. € | 67 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 181 tis. € | 185 tis. € | 206 tis. € | 173 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 11 tis. € | 6 907 € | 1 520 € | 2 722 € |
| Daň z príjmov | 3 585 € | 2 330 € | 1 009 € | 1 140 € |
| Daň z príjmov splatná | 3 585 € | 2 330 € | 1 009 € | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 133 tis. € | 137 tis. € | 130 tis. € | 122 tis. € |
| Neobežný majetok | 5 084 € | 4 163 € | 2 774 € | 1 386 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 5 084 € | 4 163 € | 2 774 € | 1 386 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 127 tis. € | 131 tis. € | 127 tis. € | 120 tis. € |
| Zásoby | 299 € | 299 € | 299 € | 299 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 55 tis. € | 23 tis. € | 79 tis. € | 92 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| Finančné účty | 71 tis. € | 108 tis. € | 47 tis. € | 28 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 1 241 € | 1 426 € | 833 € | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 133 tis. € | 137 tis. € | 130 tis. € | 122 tis. € |
| Vlastné imanie | 93 tis. € | 100 tis. € | 101 tis. € | 104 tis. € |
| Základné imanie | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 1 162 € | 1 162 € | 1 162 € | — |
| HV minulých rokov | 74 tis. € | 85 tis. € | 92 tis. € | 93 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 11 tis. € | 6 907 € | 1 520 € | 2 722 € |
| Záväzky | 40 tis. € | 37 tis. € | 29 tis. € | 18 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 142 € | 89 € | 1 222 € | 750 € |
| Krátkodobé záväzky | 33 tis. € | 28 tis. € | 18 tis. € | 10 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 7 136 € | 8 702 € | 9 499 € | 6 903 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | — |
Vývoj daňových povinností
11 registrovaných činností
Adresa Družicová 1, 82102 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Krajná 699, 90041 Rovinka, Slovenská republika
Adresa Vígľašská 3, Bratislava, Slovenská republika
Adresa Bodvianska 17, 82107 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Bodvianska 17, 82107 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Družicová 1, 82102 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Krajná 699, 90041 Rovinka, Slovenská republika
Adresa Krajná 699, 90041 Rovinka, Slovenská republika
Adresa Krajná 699, 90041 Rovinka, Slovenská republika
Adresa Lipová 42, 90042 Dunajská Lužná, Slovenská republika
Adresa Krajná 699, 90041 Rovinka, Slovenská republika
Adresa Bodvianska 17, 82107 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Bodvianska 17, 82107 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Bodvianska 17, 82107 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Bodvianska 17, 82107 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
5 zápisov z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.