Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 35688173・Cabanova 13/C, 84102 Bratislava・Založené 1996
Obrat 2025
482 tis. €
+6,9 %Zisk 2025
19 tis. €
+3,9 %Aktíva
416 tis. €
−3,1 %Vlastný kapitál
262 tis. €
+0,9 %Zadlženosť
37,0 %
−2,5 ppHrubá marža
32,3 %
+3,5 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
4,0 %
−0,1 ppZisk / výnosy
ROA
4,6 %
+0,3 ppRentabilita aktív
ROE
7,3 %
+0,2 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,86
+13 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
33 tis. €
+19 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
42,2 %
+8,6 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
130 tis. €
+21 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
0,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 650 tis. € | 555 tis. € | 450 tis. € | 482 tis. € |
| Pridaná hodnota | 166 tis. € | 154 tis. € | 129 tis. € | 155 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 651 tis. € | 563 tis. € | 451 tis. € | 482 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 34 tis. € | 39 tis. € | 18 tis. € | 19 tis. € |
| Daň z príjmov | 20 tis. € | 19 tis. € | 9 292 € | 14 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 20 tis. € | 19 tis. € | 9 292 € | 14 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 465 tis. € | 491 tis. € | 430 tis. € | 416 tis. € |
| Neobežný majetok | 109 tis. € | 145 tis. € | 151 tis. € | 131 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 109 tis. € | 145 tis. € | 151 tis. € | 131 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 353 tis. € | 344 tis. € | 276 tis. € | 282 tis. € |
| Zásoby | 1 914 € | 2 251 € | 9 877 € | 4 046 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 146 tis. € | 192 tis. € | 91 tis. € | 94 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 205 tis. € | 150 tis. € | 174 tis. € | 184 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 1 993 € | 2 184 € | 3 039 € | 3 267 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 465 tis. € | 491 tis. € | 430 tis. € | 416 tis. € |
| Vlastné imanie | 263 tis. € | 271 tis. € | 260 tis. € | 262 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 9 939 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 3 411 € | 3 411 € | 3 411 € | 3 411 € |
| HV minulých rokov | 219 tis. € | 223 tis. € | 231 tis. € | 230 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 34 tis. € | 39 tis. € | 18 tis. € | 19 tis. € |
| Záväzky | 202 tis. € | 219 tis. € | 170 tis. € | 154 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 1 661 € | 1 866 € | 1 965 € | 1 863 € |
| Krátkodobé záväzky | 200 tis. € | 218 tis. € | 168 tis. € | 152 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
8 registrovaných činností
Adresa Bullova 21, 84101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Bullova 21, 84101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Bullova 21, 84101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Východná 3/26, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Bullova 21, 84101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Bullova 21, 84101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Bullova 21, 84101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Východná 3/26, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Bullova 21, 84101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Východná 3/26, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
4 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.