Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 35696443・Lykovcová 1, 84104 Bratislava・Založené 1996
Obrat 2025
1,42 mil. €
+1,8 %Zisk 2025
13 tis. €
−3,0 %Aktíva
538 tis. €
+39 %Vlastný kapitál
130 tis. €
+11 %Zadlženosť
75,7 %
+6,2 ppHrubá marža
1,6 %
+0,2 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,9 %
Zisk / výnosy
ROA
2,4 %
−1,0 ppRentabilita aktív
ROE
9,8 %
−1,4 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,32
−8,0 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
17 tis. €
−1,8 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
24,0 %
+0,9 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
129 tis. €
+11 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
2,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 1,35 mil. € | 1,35 mil. € | 1,4 mil. € | 1,42 mil. € |
| Pridaná hodnota | 50 tis. € | 25 tis. € | 19 tis. € | 22 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 1,35 mil. € | 1,35 mil. € | 1,4 mil. € | 1,42 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 36 tis. € | 17 tis. € | 13 tis. € | 13 tis. € |
| Daň z príjmov | 10 tis. € | 4 991 € | 3 980 € | 4 056 € |
| Daň z príjmov splatná | 10 tis. € | 4 991 € | 3 980 € | 4 056 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 413 tis. € | 392 tis. € | 386 tis. € | 538 tis. € |
| Neobežný majetok | 1 833 € | 459 € | 1 785 € | 1 329 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 1 833 € | 459 € | 1 785 € | 1 329 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 411 tis. € | 391 tis. € | 384 tis. € | 536 tis. € |
| Zásoby | 299 tis. € | 274 tis. € | 238 tis. € | 290 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 18 tis. € | 41 tis. € | 48 tis. € | 15 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 94 tis. € | 76 tis. € | 97 tis. € | 231 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 413 tis. € | 392 tis. € | 386 tis. € | 538 tis. € |
| Vlastné imanie | 88 tis. € | 104 tis. € | 118 tis. € | 130 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 332 € | 332 € | 332 € | 332 € |
| HV minulých rokov | 44 tis. € | 80 tis. € | 97 tis. € | 110 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 36 tis. € | 17 tis. € | 13 tis. € | 13 tis. € |
| Záväzky | 325 tis. € | 287 tis. € | 268 tis. € | 407 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 325 tis. € | 287 tis. € | 268 tis. € | 407 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
10 registrovaných činností
Adresa Lykovcová 1, 84104 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Nad Dunajom 6, 84104 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Nad Dunajom 2, 84104 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Lykovcová 1, 84104 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Nad Dunajom 6, 84104 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Nad Dunajom 6, 84104 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Nad Dunajom 6, 84104 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Lykovcová 1, 84104 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Nad Dunajom 6, 84104 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Nad Dunajom 2, 84104 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
3 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.