Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 35708000・Pod Rovnicami 5/710, 84104 Bratislava・Založené 1997
Obrat 2025
0 €
−100 %Zisk 2025
−1 500 €
−43 %Aktíva
0 €
−100 %Vlastný kapitál
0 €
−100 %Zadlženosť
—
NezverejnenéHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Zisk pred zdanením
−1 500 €
−43 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-0,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
0 €
−100 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-21,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Čistý dlh
0 €
+100 %Úročený dlh − finančné účty − krátkodobý finančný majetok
Dlhodobý dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery
Krátkodobý dlh
0 €
Bežné bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 21 tis. € | 5 786 € | 0 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | 16 tis. € | 3 462 € | −1 524 € | −1 500 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 21 tis. € | 8 786 € | 482 € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 11 tis. € | 2 092 € | −1 046 € | −1 500 € |
| Daň z príjmov | 2 158 € | 56 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 29 tis. € | 16 tis. € | 7 935 € | 0 € |
| Neobežný majetok | 3 167 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 3 167 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 26 tis. € | 16 tis. € | 7 935 € | 0 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 271 € | 0 € | 1 500 € | 0 € |
| Finančné účty | 25 tis. € | 16 tis. € | 6 435 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 29 tis. € | 16 tis. € | 7 935 € | 0 € |
| Vlastné imanie | 19 tis. € | 10 tis. € | 7 253 € | 0 € |
| Základné imanie | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 11 tis. € | 2 092 € | −1 046 € | 0 € |
| Záväzky | 9 594 € | 5 178 € | 682 € | 0 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 9 214 € | 4 778 € | 682 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 380 € | 400 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
7 registrovaných činností
Adresa Krasovského 13/3742, 85101 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Krasovského 13/3742, 85101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Holubyho 1285/6, 81102 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Pod Rovnicami 5, 84104 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Pod Rovnicami 5, 84104 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Pri Bielom Kríži 5, Bratislava, Slovenská republika
Adresa Pod Rovnicami 5/710, 84104 Bratislava - mestská časť Karlova Ves, Slovenská republika
Adresa Pod Rovnicami 5/710, 84104 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Pod Rovnicami 5, 84104 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Pod Rovnicami 5, 84104 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Pod Rovnicami 5, 84104 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Pod Rovnicami 5, 84104 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Pri Bielom Kríži 5, Bratislava, Slovenská republika
Adresa Pri Bielom Kríži 5, Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
9 zápisov z obchodného registra
LUMIA spol. s r.o. v likvidácii
Pod Rovnicami 5/710, 84104 Bratislava
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.