Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

V likvidácii

MONTHALL s.r.o. v likvidácii

Finančný profil firmyIČO 35712368gen. Svobodu 6, 902 01 PezinokZaložené 1997

Obrat 2025

0

IČO
35712368
DIČ
2020203383
IČ DPH
Sídlo
MONTHALL s.r.o. v likvidáciigen. Svobodu 6 902 01 Pezinok
Dátum vzniku
streda 5. marca 1997
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerMestský súd Bratislava III, Sro/14168/B

Zisk 2025

0 €

Aktíva

12 tis. €

+0,0 %

Vlastný kapitál

5 107 €

+0,0 %

Zadlženosť

58,4 %

Hrubá marža

Nezverejnené
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

−480 €−480 €−480 €−480 €0 €0 €0 €0 €0 €0 €2014201520162017201820192022202320242025

Tržby

0 €0 €0 €0 €0 €0 €0 €0 €0 €0 €2014201520162017201820192022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

ROA

0,0 %

Rentabilita aktív

ROE

0,0 %

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

1,71

+0,0 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

0 €

Zisk + daň z príjmov

Čistý pracovný kapitál

5 107 €

+0,0 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

Úročený dlh

0 €

Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci

Čistý dlh

0 €

Úročený dlh − finančné účty − krátkodobý finančný majetok

Stupeň samofinancovania

41,6 %

Vlastné imanie / aktíva celkom

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

0 €20140 €20150 €20160 €20170 €20180 €20190 €20220 €20230 €20240 €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru0 €0 €0 €0 €
Pridaná hodnota0 €0 €0 €0 €
Výnosy z hospodárskej činnosti0 €0 €0 €0 €
Výsledok hospodárenia po zdanení0 €0 €0 €0 €
Daň z príjmov0 €0 €0 €0 €

Aktíva

  • Neobežný majetok0 €
  • Obežný majetok12 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie5 107 €
  • Záväzky7 166 €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom12 tis. €12 tis. €12 tis. €12 tis. €
Neobežný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý hmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok12 tis. €12 tis. €12 tis. €12 tis. €
Zásoby0 €0 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky12 tis. €12 tis. €12 tis. €12 tis. €
Finančné účty0 €0 €0 €0 €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky12 tis. €12 tis. €12 tis. €12 tis. €
Vlastné imanie5 107 €5 107 €5 107 €5 107 €
Základné imanie6 639 €6 639 €6 639 €6 639 €
HV minulých rokov−2 030 €−2 030 €−2 030 €−2 030 €
HV za účtovné obdobie po zdanení0 €0 €0 €0 €
Záväzky7 166 €7 166 €7 166 €7 166 €
Dlhodobé záväzky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé záväzky7 166 €7 166 €7 166 €7 166 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

480 €480 €480 €480 €0 €0 €0 €0 €0 €0 €2014201520162017201820192022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHNie
  • Index daňovej spoľahlivostiNeuvedené
  • Dlh na daniÁno
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

8 registrovaných činností

  • dodávka a montáž hál,Platné od streda 5. marca 1997
  • maloobchod v rozsahu voľnej živnosti,Platné od streda 5. marca 1997
  • projektovanie stavieb a sprostredkovanie projekčných prác,Platné od streda 5. marca 1997
  • sprostredkovanie obchodu v oblasti stavebníctva,Platné od streda 5. marca 1997
  • veľkoobchod v rozsahu voľnej živnosti,Platné od streda 5. marca 1997
  • vykonávanie bytových a občianskych stavieb,Platné od streda 5. marca 1997
  • vykonávanie inžinierských stavieb /vrátane sídlištných celkov/,Platné od streda 5. marca 1997
  • vykonávanie priemyselných stavieb,Platné od streda 5. marca 1997

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

3 aktívnych z 5
  • Likvidátorod utorok 1. januára 2019

    Adresa gen. Svobodu 6, 90201 Pezinok, Slovenská republika

  • Konateľod streda 5. marca 1997

    Adresa gen. Svobodu 6, Pezinok, Slovenská republika

  • Konateľod streda 5. marca 1997

    Adresa Komenského 28, 90201 Pezinok, Slovenská republika

  • Konateľstreda 5. marca 1997 – streda 23. januára 2019

    Adresa Studenohorská 27, Bratislava, Slovenská republika

  • Konateľstreda 5. marca 1997 – nedeľa 20. septembra 1998

    Adresa Moyzesova 16, 90201 Pezinok, Slovenská republika

Prepojené osoby

3 aktívnych z 15
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od piatok 16. decembra 2022

    Adresa gen. Svobodu 2452/6, 90201 Pezinok, Slovenská republika

    Podiel60 %Vklad3 984 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od štvrtok 24. januára 2019

    Adresa Komenského 28, 90201 Pezinok, Slovenská republika

    Podiel20 %Vklad1 328 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od štvrtok 24. januára 2019

    Adresa Lotyšská 20, 82106 Bratislava, Slovenská republika

    Podiel20 %Vklad1 328 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.sobota 25. mája 2019 – štvrtok 15. decembra 2022

    Adresa gen. Svobodu 6, 90201 Pezinok, Slovenská republika

    Podiel60 %Vklad3 984 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 24. januára 2019 – piatok 24. mája 2019

    Adresa Gen. Svobodu 6, 90201 Pezinok, Slovenská republika

    Podiel60 %Vklad3 984 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 8. apríla 1999 – streda 23. januára 2019

    Adresa Komenského 28, 90201 Pezinok, Slovenská republika

    Podiel20 %Vklad40 000 SKK
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 8. apríla 1999 – streda 23. januára 2019

    Adresa Lotyšská 20, 82106 Bratislava, Slovenská republika

    Podiel20 %Vklad40 000 SKK
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 8. apríla 1999 – streda 23. januára 2019

    Adresa Moyzesova 2, Pezinok, Slovenská republika

    Podiel60 %Vklad120 000 SKK
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.pondelok 21. septembra 1998 – streda 7. apríla 1999

    Adresa Komenského 28, 90201 Pezinok, Slovenská republika

    Podiel17,86 %Vklad25 000 SKK
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.pondelok 21. septembra 1998 – streda 7. apríla 1999

    Adresa Lotyšská 20, 82106 Bratislava, Slovenská republika

    Podiel17,86 %Vklad25 000 SKK

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Mestský súd Bratislava III
Číslo zápisu
Sro/14168/B
Právny stav
V likvidácii
Hlavná činnosť
Inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna

Právne skutočnosti

4 zápisy z obchodného registra

  • štvrtok 24. januára 2019Likvidácia: Vstup do likvidácie - dátum: 1.1.2019 Vstup do likvidácie - popis: na základe rozhodnutia spoločníkov
  • štvrtok 8. apríla 1999Zápisnica z mimoriadneho valného zhromaždenia konaného dňa 16.7.1998, na ktorom bolo schválené zvýšenie základného imania. Dodatok č. 1 k spoločenskej zmluve zo dňa 20.7.1998, v zmysle Zák.č. 11/1998 Zz.
  • pondelok 21. septembra 1998Zápisnica z valného zhromaždenia na ktorom bol schválený prevod obchodného podielu.
  • streda 5. marca 1997Spoločnosť bola založená spoločenskou zmluvou o založení spoločnosti s ručením obmedzeným dňa 7.10.1996, v zmysle §§ 56 - 75 a § 105 a nasl. Zák. č. 513/91 Zb. v znení neskorších zmien a doplnkov. Starý spis: S.r.o. 21176
MONTHALL s.r.o. v likvidácii

Sídlo spoločnosti

MONTHALL s.r.o. v likvidácii

gen. Svobodu 6, 902 01 Pezinok

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.