Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

BESYX s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 35716096Hanulova 1, 84101 BratislavaZaložené 1997

Obrat 2025

35 tis. €

+25 %
IČO
35716096
DIČ
2020266545
IČ DPH
SK2020266545, podľa §4, registrácia od pondelok 1. septembra 1997
Sídlo
BESYX s.r.o.Hanulova 1 84101 Bratislava
Dátum vzniku
pondelok 14. apríla 1997
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerMestský súd Bratislava III, Sro/14510/B

Zisk 2025

2 485 €

−23 %

Aktíva

28 tis. €

+73 %

Vlastný kapitál

18 tis. €

+16 %

Zadlženosť

35,7 %

+31 pp

Hrubá marža

43,3 %

−11 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

−23 %
−429 €−707 €−222 €938 €5 773 €7 216 €−2 678 €−436 €1 025 €−11 tis. €3 218 €2 485 €201420152016201720182019202020212022202320242025

Tržby

+25 %
13 tis. €19 tis. €23 tis. €22 tis. €36 tis. €37 tis. €17 tis. €17 tis. €26 tis. €14 tis. €28 tis. €35 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

7,1 %

−4,4 pp

Zisk / výnosy

ROA

8,9 %

−11 pp

Rentabilita aktív

ROE

13,9 %

−7,0 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

2,87

−92 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

2 825 €

−21 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

12,0 %

+2,5 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

18 tis. €

+16 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

9,8 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

13 tis. €201419 tis. €201523 tis. €201622 tis. €201736 tis. €201837 tis. €201917 tis. €202017 tis. €202126 tis. €202214 tis. €202328 tis. €202435 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru26 tis. €14 tis. €28 tis. €35 tis. €
Pridaná hodnota12 tis. €−824 €15 tis. €15 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti26 tis. €14 tis. €28 tis. €35 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení1 025 €−11 tis. €3 218 €2 485 €
Daň z príjmov13 €0 €340 €340 €

Aktíva

  • Neobežný majetok0 €
  • Obežný majetok28 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie18 tis. €
  • Záväzky9 950 €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom52 tis. €43 tis. €16 tis. €28 tis. €
Neobežný majetok8 059 €3 663 €0 €0 €
Dlhodobý hmotný majetok8 059 €3 663 €0 €0 €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok44 tis. €40 tis. €16 tis. €28 tis. €
Zásoby5 353 €1 318 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky298 €1 200 €0 €756 €
Finančné účty39 tis. €37 tis. €16 tis. €27 tis. €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky52 tis. €43 tis. €16 tis. €28 tis. €
Vlastné imanie49 tis. €38 tis. €15 tis. €18 tis. €
Základné imanie52 tis. €6 639 €6 639 €6 639 €
HV minulých rokov−4 382 €−3 357 €2 223 €5 441 €
HV za účtovné obdobie po zdanení1 025 €−11 tis. €3 218 €2 485 €
Záväzky2 974 €5 121 €687 €9 950 €
Dlhodobé záväzky132 €175 €241 €241 €
Krátkodobé záväzky2 842 €4 946 €446 €9 709 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

0 €1 920 €960 €960 €1 506 €1 918 €0 €0 €13 €0 €340 €340 €201420152016201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobieQ425Nadmerný odpočet za obdobie0 €Daňová povinnosť za obdobie857,99 €Nie
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

9 registrovaných činností

  • poskytovanie technických služieb na ochranu osôb a majetku,Platné od pondelok 26. novembra 2001
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),Platné od pondelok 14. apríla 1997
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod),Platné od pondelok 14. apríla 1997
  • prekladateľská činnosť,Platné od pondelok 14. apríla 1997
  • prieskum trhu,Platné od pondelok 14. apríla 1997
  • reklamná a propagačná činnosť,Platné od pondelok 14. apríla 1997
  • sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností,Platné od pondelok 14. apríla 1997
  • sprostredkovateľská činnosť,Platné od pondelok 14. apríla 1997
  • zriaďovanie poplašných zariadení (s výnimkou elektropožiarnej signalizácie a autoalarmov),Platné od pondelok 14. apríla 1997

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 5
  • Konateľod nedeľa 21. apríla 2024

    Adresa Mládežnícka 794/1, 90066 Vysoká pri Morave, Slovenská republika

  • Konateľpondelok 1. júna 2015 – piatok 26. apríla 2024

    Adresa Hanulova 1, 84101 Bratislava, Slovenská republika

  • Roman HalásZaniknuté
    Konateľštvrtok 28. septembra 2006 – pondelok 8. júna 2015

    Adresa Hanulova 1, 84101 Bratislava, Slovenská republika

  • Konateľpondelok 14. apríla 1997 – utorok 3. októbra 2006

    Adresa Hanulova 1, 84101 Bratislava, Slovenská republika

  • Konateľpondelok 14. apríla 1997 – nedeľa 25. novembra 2001

    Adresa Hanulova 1, 84108 Bratislava, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 7
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od sobota 27. apríla 2024

    Adresa Mládežnícka 794/1, 90066 Vysoká pri Morave, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad6 638,78 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 9. decembra 2009 – piatok 26. apríla 2024

    Adresa Hanulova 1, 84101 Bratislava, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad6 638,78 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.pondelok 26. novembra 2001 – utorok 8. decembra 2009

    Adresa Hanulova 1, 84101 Bratislava, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad200 000 SKK
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.pondelok 23. novembra 1998 – nedeľa 25. novembra 2001

    Adresa Hanulova 1, 84101 Bratislava, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad100 000 SKK
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.pondelok 23. novembra 1998 – nedeľa 25. novembra 2001

    Adresa Hanulova 1, 84108 Bratislava, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad100 000 SKK
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.pondelok 14. apríla 1997 – nedeľa 22. novembra 1998

    Adresa Hanulova 1, 84101 Bratislava, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad50 000 SKK
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.pondelok 14. apríla 1997 – nedeľa 22. novembra 1998

    Adresa Hanulova 1, 84108 Bratislava, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad50 000 SKK

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Mestský súd Bratislava III
Číslo zápisu
Sro/14510/B
Hlavná činnosť
Bezpečnostné služby i. n.
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna

Právne skutočnosti

6 zápisov z obchodného registra

  • utorok 9. júna 2015Rozhodnutie jediného spoločníka zo dňa 31.05.2015.
  • streda 4. októbra 2006Rozhodnutie jediného spoločníka zo dňa 27.09.2006.
  • pondelok 26. novembra 2001Zápisnica zo zasadnutia valného zhromaždenia konaného dňa 26.9.2001, na ktorom sa rozhodlo o prevode obchodného podielu, zmene obchodného mena na BESYX s.r.o. Zmluva o prevode obchodného podielu zo dňa 26.9.2001. Notárska zápisnica č. N 274/2001, Nz 274/2001 zo dňa 26.9.2001 osvedčujúca dodatok k spoločenskej zmluve.
  • utorok 29. júna 1999Na valnom zhromaždení konanom dňa 15.3.1999 bola schválená zmena sídla spoločnosti.
  • pondelok 23. novembra 1998Zvýšenie základného imania schválené na valnom zhromaždení dňa 3.7.1998. Dodatok č. 1 k spoločenskej zmluve zo dňa 17.7.1998 v súlade s ust. Zák.č. 11/1998 Zb.
  • pondelok 14. apríla 1997Obchodná spoločnosť bola založená spoločenskou zmluvou zo dňa 14.3.1997 v súlade s ust. §§ 57, 105 - 153 Zák. č. 513/1991 Zb. Obchodného zákonníka. Stary spis: S.r.o. 21521
BESYX s.r.o.

Sídlo spoločnosti

BESYX s.r.o.

Hanulova 1, 84101 Bratislava

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.