Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

Whitestein Technologies, s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 35717360Karadžičova 8, 82108 Bratislava - mestská časť RužinovZaložené 1997

Obrat 2025

7,9 mil. €

+3,9 %
IČO
35717360
DIČ
2020218134
IČ DPH
SK2020218134, podľa §4, registrácia od utorok 20. mája 1997
Sídlo
Whitestein Technologies, s.r.o.Karadžičova 8 82108 Bratislava - mestská časť Ružinov
Dátum vzniku
utorok 13. mája 1997
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerMestský súd Bratislava III, Sro/14627/B

Zisk 2025

835 tis. €

+12 %

Aktíva

2,16 mil. €

−2,5 %

Vlastný kapitál

1,33 mil. €

+11 %

Zadlženosť

35,1 %

−3,6 pp

Hrubá marža

30,2 %

−0,2 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+12 %
48 tis. €60 tis. €145 tis. €286 tis. €431 tis. €505 tis. €497 tis. €210 tis. €367 tis. €411 tis. €743 tis. €835 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Tržby

+5,0 %
3,6 mil. €4,15 mil. €4,97 mil. €5,88 mil. €6,7 mil. €7,76 mil. €7,39 mil. €3,84 mil. €5,54 mil. €6,75 mil. €7,22 mil. €7,58 mil. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

10,6 %

+0,8 pp

Zisk / výnosy

ROA

38,7 %

+5,1 pp

Rentabilita aktív

ROE

62,6 %

+0,7 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

3,94

+0,4 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

1,11 mil. €

+17 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

24,7 %

+2,8 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

1,53 mil. €

−1,5 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

7,0 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

3,69 mil. €20144,22 mil. €20154,97 mil. €20165,89 mil. €20176,71 mil. €20187,82 mil. €20197,39 mil. €20204,17 mil. €20215,87 mil. €20227,06 mil. €20237,6 mil. €20247,9 mil. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru5,54 mil. €6,75 mil. €7,22 mil. €7,58 mil. €
Pridaná hodnota1,77 mil. €1,7 mil. €2,2 mil. €2,29 mil. €
Výnosy z hospodárskej činnosti5,87 mil. €7,06 mil. €7,6 mil. €7,9 mil. €
Výsledok hospodárenia po zdanení367 tis. €411 tis. €743 tis. €835 tis. €
Daň z príjmov103 tis. €120 tis. €208 tis. €273 tis. €
Daň z príjmov splatná102 tis. €118 tis. €208 tis. €273 tis. €

Aktíva

  • Neobežný majetok6 375 €
  • Obežný majetok2,05 mil. €
  • Časové rozlíšenie105 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie1,33 mil. €
  • Záväzky757 tis. €
  • Časové rozlíšenie67 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom1,45 mil. €1,6 mil. €2,21 mil. €2,16 mil. €
Neobežný majetok19 tis. €27 tis. €23 tis. €6 375 €
Dlhodobý hmotný majetok19 tis. €27 tis. €23 tis. €6 375 €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok1,34 mil. €1,44 mil. €2,08 mil. €2,05 mil. €
Zásoby0 €0 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky1 905 €660 €660 €0 €
Krátkodobé pohľadávky1,33 mil. €1,43 mil. €2,07 mil. €2,04 mil. €
Krátkodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Finančné účty9 865 €10 tis. €9 934 €8 443 €
Časové rozlíšenie90 tis. €129 tis. €109 tis. €105 tis. €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky1,45 mil. €1,6 mil. €2,21 mil. €2,16 mil. €
Vlastné imanie644 tis. €705 tis. €1,2 mil. €1,33 mil. €
Základné imanie67 tis. €67 tis. €67 tis. €67 tis. €
Fondy a iné zložky vlastného imania6 700 €6 700 €6 700 €6 700 €
HV minulých rokov203 tis. €221 tis. €382 tis. €424 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení367 tis. €411 tis. €743 tis. €835 tis. €
Záväzky766 tis. €807 tis. €856 tis. €757 tis. €
Dlhodobé záväzky8 102 €6 451 €4 554 €2 895 €
Krátkodobé záväzky469 tis. €410 tis. €531 tis. €520 tis. €
Krátkodobé finančné výpomoci0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé255 tis. €357 tis. €290 tis. €215 tis. €
Rezervy34 tis. €33 tis. €30 tis. €19 tis. €
Časové rozlíšenie36 tis. €90 tis. €158 tis. €67 tis. €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

21 tis. €25 tis. €50 tis. €85 tis. €117 tis. €107 tis. €112 tis. €56 tis. €103 tis. €120 tis. €208 tis. €273 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHNie
  • Index daňovej spoľahlivostiVysoko spoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

19 registrovaných činností

  • automatizované spracovanie dát,Platné od piatok 10. októbra 2003
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),Platné od piatok 10. októbra 2003
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod),Platné od piatok 10. októbra 2003
  • nakladanie s výsledkami tvorivej činnosti so súhlasom autora,Platné od piatok 10. októbra 2003
  • nákup a predaj výpočtovej, kancelárskej a komunikačnej techniky,Platné od piatok 10. októbra 2003
  • organizovanie kurzov, školení a seminárov v oblasti informatiky,Platné od piatok 10. októbra 2003
  • poradenská činnosť v oblasti programového vybavenia počítača - software,Platné od piatok 10. októbra 2003
  • poradenská činnosť v oblasti technického vybavenia počítača - hardware,Platné od piatok 10. októbra 2003
  • poskytovanie software - predaj hotových programov na základe zmluvy s autormi,Platné od piatok 10. októbra 2003
  • sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti.Platné od piatok 10. októbra 2003

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 5
  • Konateľod streda 10. mája 2000

    Adresa Sadová 47/676, 90091 Limbach, Slovenská republika

  • Konateľpiatok 23. júna 2000 – nedeľa 30. marca 2003

    Adresa Potočná 22, 97611 Selce, Slovenská republika

  • Konateľstreda 10. mája 2000 – pondelok 2. januára 2012

    Adresa Nad mestom 1592, 96301 Krupina, Slovenská republika

  • Konateľutorok 23. marca 1999 – štvrtok 22. júna 2000

    Adresa Kremeľská 13, Bratislava, Slovenská republika

  • Konateľutorok 13. mája 1997 – nedeľa 30. marca 2003

    Adresa Vajanského 32, Senec, Slovenská republika

Prepojené osoby

3 aktívnych z 18
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od sobota 2. októbra 2021

    Adresa Hinterbergstrasse 20, 6312 Steinhausen, Švajčiarska konfederácia

    Podiel100 %Vklad67 000 EUR
  • Prokuristaod štvrtok 31. októbra 2002

    Adresa Fedákova 14, 84102 Bratislava - mestská časť Dúbravka, Slovenská republika

  • Prokuristaod štvrtok 31. októbra 2002

    Adresa Nám. Sv. Rozálie 7, 90028 Ivanka pri Dunaji, Slovenská republika

  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 22. júla 2020 – piatok 1. októbra 2021

    Adresa STEINHAUSEN, Hinterbergstrasse 20, 6312 Steinhausen, Švajčiarska konfederácia

    Podiel100 %Vklad67 000 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 24. novembra 2009 – utorok 21. júla 2020

    Adresa STEINHAUSEN, Hinterbergstrasse 20, 6330 Cham, Švajčiarska konfederácia

  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 1. októbra 2009 – pondelok 23. novembra 2009

    Adresa Poststrasse, 22, Zug, Švajčiarsko

    Podiel33,33 %Vklad66 388 EUR
  • Prokuristapiatok 10. októbra 2003 – utorok 9. augusta 2022

    Adresa Fedákova 14, 84102 Bratislava, Slovenská republika

  • Prokuristapondelok 31. marca 2003 – štvrtok 9. októbra 2003

    Adresa Fedákova 14, 84102 Bratislava, Slovenská republika

  • Prokuristapondelok 31. marca 2003 – utorok 9. augusta 2022

    Adresa Nám. Sv. Rozálie 7, 90028 Ivanka pri Dunaji, Slovenská republika

  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.pondelok 31. marca 2003 – streda 30. septembra 2009

    Adresa Poststrasse, 22, Zug, Švajčiarsko

    Podiel33,33 %Vklad2 000 000 SKK

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Mestský súd Bratislava III
Číslo zápisu
Sro/14627/B
Hlavná činnosť
Počítačové programovanie
Sektor (ESA 2010)
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna

Právne skutočnosti

8 zápisov z obchodného registra

  • sobota 5. januára 2013Rozhodnutie jediného spoločníka zo dňa 14.12.2012
  • utorok 24. novembra 2009Rozhodnutie jediného spoločníka zo dňa 27.10.2009.
  • piatok 10. októbra 2003Rozhodnutie jediného spoločníka o zmene spoločenskej zmluvy a schválenie úplného znenia Zakladateľskej listiny, vo forme notárskej zápisnice N 1082/02, Nz 1019/02 spísanej dňa 16.12.2002 notárom JUDr. Danielou Šikutovou.
  • pondelok 31. marca 2003Rozhodnutie jediného spoločníka a úplné znenie zakladateľskej listiny zo dňa 31.10.2002 vo forme notárskej zápisnice N 877/02, Nz 823/02 spísanej notárkou JUDr. Danielou Šikulovou.
  • piatok 23. júna 2000Zmena spoločenskej zmluvy osvedčená do notárskej zápisnice č. N 233/00, Nz 233/00 dňa 10.5.2000.
  • utorok 23. marca 1999Zmluvy o prevode obchodných podielov zo dňa 16.2.1999. Zmena spoločenskej zmluvy spísaná do notárskej zápisnice č. N 105/99, Nz 106/99 dňa 8.3.1999, ktorou sa mení aj predchádzajúce obchodné meno a sídlo spoločnosti Aitecon, s.r.o., Kremeľská 13, Bratislava.
  • pondelok 26. januára 1998Zápisnica z valného zhromaždenia konaného dňa 19.1.1998, na ktorom bola schálená zmena obchodného mena z Artecon, s.r.o. na Aitecon, s.r.o. a zvýšenie základného imania o nový vklad pristupujúceho spoločníka. Dodatok č.2 k spoločenskej zmluve zo dňa 19.1.1998.
  • utorok 13. mája 1997Spoločnosť bola založená spoločenskou zmluvou zo dňa 7.3.1997 a jej dodatkom č.1 za dňa 9.5.1997 v zmysle ust. §§ 57, 105-153 Zák.č. 513/91 Zb. Stary spis: S.r.o. 21641
Whitestein Technologies, s.r.o.

Sídlo spoločnosti

Whitestein Technologies, s.r.o.

Karadžičova 8, 82108 Bratislava - mestská časť Ružinov

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.