Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 35721081・Legionárska 127/1795, 91101 Trenčín・Založené 1997
Obrat 2025
341 tis. €
+2,6 %Zisk 2025
−18 tis. €
+70 %Aktíva
219 tis. €
−4,6 %Vlastný kapitál
158 tis. €
−10 %Zadlženosť
28,0 %
+4,6 ppHrubá marža
18,5 %
+12 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-5,3 %
+13 ppZisk / výnosy
ROA
-8,3 %
+18 ppRentabilita aktív
ROE
-11,5 %
+23 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
5,55
−23 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−16 tis. €
+72 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-11,8 %
−8,5 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
161 tis. €
−5,4 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-9,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 409 tis. € | 387 tis. € | 332 tis. € | 341 tis. € |
| Pridaná hodnota | 69 tis. € | 63 tis. € | 20 tis. € | 63 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 409 tis. € | 387 tis. € | 332 tis. € | 341 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −20 tis. € | −21 tis. € | −60 tis. € | −18 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 1 920 € | 1 920 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 301 tis. € | 282 tis. € | 229 tis. € | 219 tis. € |
| Neobežný majetok | 52 tis. € | 43 tis. € | 32 tis. € | 23 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 52 tis. € | 43 tis. € | 32 tis. € | 23 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 249 tis. € | 239 tis. € | 197 tis. € | 196 tis. € |
| Zásoby | 118 tis. € | 116 tis. € | 101 tis. € | 98 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 15 tis. € |
| Krátkodobé pohľadávky | 43 tis. € | 54 tis. € | 44 tis. € | 53 tis. € |
| Finančné účty | 88 tis. € | 69 tis. € | 52 tis. € | 31 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 301 tis. € | 282 tis. € | 229 tis. € | 219 tis. € |
| Vlastné imanie | 257 tis. € | 236 tis. € | 176 tis. € | 158 tis. € |
| Základné imanie | 15 tis. € | 15 tis. € | 15 tis. € | 15 tis. € |
| HV minulých rokov | 261 tis. € | 241 tis. € | 220 tis. € | 160 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −20 tis. € | −21 tis. € | −60 tis. € | −18 tis. € |
| Záväzky | 45 tis. € | 46 tis. € | 54 tis. € | 61 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 23 tis. € | 23 tis. € | 24 tis. € | 24 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 20 tis. € | 21 tis. € | 27 tis. € | 35 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 1 748 € | 2 256 € | 2 652 € | 2 264 € |
Vývoj daňových povinností
8 registrovaných činností
Adresa J. Zemana 2379/21, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Veslařská 60, 63700 Brno, Česká republika
Adresa Kotlářská 19, 60200 Brno, Česká republika
Adresa Lokca 395, Lokca, Slovenská republika
Adresa Klobučnícka 4, Bratislava, Slovenská republika
Adresa Veslařská 60, 63 700 Brno, Česká republika
Adresa Veslařská 60, 63 700 Brno, Česká republika
Adresa Veslařská, 60, 63 700, Brno, ČR
Adresa Kotlářská, 19, 602 00, Brno, ČR
Adresa Veslařská 60, 63 700 Brno, Česká republika
Adresa Veslařská 386/60, 63700 Brno, Česká republika
Adresa Veslařská, 60, 63 700, Brno, ČR
Adresa Kotlářská, 19, 602 00, Brno, ČR
Adresa Jírova 2198/15, 62800 Brno - Líšeň, Česká republika
Adresa Kobližná 14, 90200 Brno, Česká republika
Zapísané v OR SR
5 zápisov z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.