Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 35724838・Pavlovova 14, 82108 Bratislava・Založené 1997
Obrat 2025
287 tis. €
+11 %Zisk 2025
6 680 €
+2 627 %Aktíva
34 tis. €
−53 %Vlastný kapitál
−1 455 €
+82 %Zadlženosť
104,3 %
−7,0 ppHrubá marža
18,6 %
+4,2 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
2,3 %
+2,2 ppZisk / výnosy
ROA
19,8 %
+20 ppRentabilita aktív
ROE
-459,1 %
−456 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,93
+105 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
8 600 €
+297 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
22,3 %
−66 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−818 €
+97 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-4,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 298 tis. € | 298 tis. € | 254 tis. € | 287 tis. € |
| Pridaná hodnota | 34 tis. € | 34 tis. € | 36 tis. € | 53 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 298 tis. € | 298 tis. € | 259 tis. € | 287 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 6 742 € | 6 742 € | 245 € | 6 680 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 1 920 € | 1 920 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 0 € | 1 920 € | 1 920 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 15 tis. € | 15 tis. € | 72 tis. € | 34 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 30 tis. € | 21 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 30 tis. € | 21 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 8 471 € | 8 471 € | 26 tis. € | 11 tis. € |
| Zásoby | 6 366 € | 6 366 € | 6 775 € | 8 175 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | −20 tis. € | −20 tis. € | 7 815 € | 566 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 22 tis. € | 22 tis. € | 11 tis. € | 2 008 € |
| Časové rozlíšenie | 6 456 € | 6 456 € | 16 tis. € | 2 371 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 15 tis. € | 15 tis. € | 72 tis. € | 34 tis. € |
| Vlastné imanie | −6 874 € | −6 874 € | −8 135 € | −1 455 € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 664 € | 664 € | 664 € | 664 € |
| HV minulých rokov | −21 tis. € | −21 tis. € | −16 tis. € | −15 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 6 742 € | 6 742 € | 245 € | 6 680 € |
| Záväzky | −1 404 € | −1 404 € | 80 tis. € | 35 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 1 315 € | 1 315 € | 23 tis. € | 17 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | −2 719 € | −2 719 € | 57 tis. € | 12 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 6 814 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 23 tis. € | 23 tis. € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
6 registrovaných činností
Adresa Pavlovova 14, 82108 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Ševčenkova 17, 85101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Medveďovej 8, 85104 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Pavlovova 14, 82108 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Pavlovova 14, 82108 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Medveďovej 8, 85104 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Ševčenkova 17, 85101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Medveďovej 8, 85104 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Ševčenkova 17, 85101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Medveďovej 8, 85104 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
5 zápisov z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.