Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 35725222・Kopčianska 10, 851 01 Bratislava - mestská časť Petržalka・Založené 1997
Obrat 2025
296 tis. €
+2 366 %Zisk 2025
28 tis. €
+2 388 %Aktíva
84 tis. €
+54 %Vlastný kapitál
30 tis. €
+1 593 %Zadlženosť
64,7 %
−32 ppHrubá marža
37,9 %
−28 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
9,4 %
+20 ppZisk / výnosy
ROA
33,2 %
+35 ppRentabilita aktív
ROE
94,1 %
+164 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,13
+649 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
35 tis. €
+4 065 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
20,0 %
+59 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
4 245 €
+109 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
50,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 2 012 € | 0 € | 12 tis. € | 261 tis. € |
| Pridaná hodnota | 262 € | −989 € | 7 933 € | 99 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 4 012 € | 0 € | 12 tis. € | 296 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 045 € | −2 312 € | −1 220 € | 28 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 6 981 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 0 € | 340 € | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 5 462 € | 3 149 € | 55 tis. € | 84 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 46 tis. € | 48 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 46 tis. € | 48 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 4 246 € | 2 309 € | 8 014 € | 36 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 13 € | 5 831 € | 20 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| Finančné účty | 4 246 € | 2 296 € | 2 183 € | 16 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 1 216 € | 840 € | 789 € | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 5 462 € | 3 149 € | 55 tis. € | 84 tis. € |
| Vlastné imanie | 5 284 € | 2 971 € | 1 752 € | 30 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 686 € | 685 € | 686 € | — |
| HV minulých rokov | −3 086 € | −2 041 € | −4 353 € | −5 573 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 045 € | −2 312 € | −1 220 € | 28 tis. € |
| Záväzky | 178 € | 178 € | 53 tis. € | 54 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 22 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 178 € | 178 € | 53 tis. € | 32 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 350 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | — |
Vývoj daňových povinností
20 registrovaných činností
Adresa Chlumeckého 3150/13, 82103 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Ševčenkova 16, 85101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Chlumeckého 3150/13, 82103 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Kalinčiakova 21, Bratislava, Slovenská republika
Adresa Ambrozeho 8, Bratislava, Slovenská republika
Adresa Chlumeckého 3150/13, 82103 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Chlumeckého 3150/13, 82103 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Kalinčiakova 21, Bratislava, Slovenská republika
Adresa Kalinčiakova 21, Bratislava, Slovenská republika
Adresa Ambrozeho 8, Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
5 zápisov z obchodného registra
PROMO ACTIVITY.COM s. r. o.
Kopčianska 10, 851 01 Bratislava - mestská časť Petržalka
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.