Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 35736143・Tomášikova 5/B, 82101 Bratislava - mestská časť Ružinov・Založené 1997
Obrat 2025
58 tis. €
+452 %Zisk 2025
11 tis. €
+110 %Aktíva
2,39 mil. €
+20 %Vlastný kapitál
577 tis. €
+35 %Zadlženosť
75,9 %
−2,8 ppHrubá marža
-89,0 %
+689 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
19,8 %
+1 069 ppZisk / výnosy
ROA
0,5 %
+6,0 ppRentabilita aktív
ROE
2,0 %
+28 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
3,14
−19 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
12 tis. €
+111 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
7,7 %
+8,0 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
1,63 mil. €
+10 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-13,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 111 tis. € | 13 tis. € | 11 tis. € | 58 tis. € |
| Pridaná hodnota | −9 923 € | −59 tis. € | −82 tis. € | −52 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 154 tis. € | 13 tis. € | 11 tis. € | 58 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −5 991 € | −90 tis. € | −110 tis. € | 11 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 1,05 mil. € | 1,99 mil. € | 1,99 mil. € | 2,39 mil. € |
| Neobežný majetok | 43 tis. € | 22 tis. € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 43 tis. € | 22 tis. € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 1,01 mil. € | 1,96 mil. € | 1,99 mil. € | 2,39 mil. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 155 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 1,71 mil. € | 1,73 mil. € | 2,0 mil. € |
| Krátkodobé pohľadávky | 933 tis. € | 257 tis. € | 260 tis. € | 202 tis. € |
| Finančné účty | 73 tis. € | 1 198 € | 3 363 € | 33 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 1,05 mil. € | 1,99 mil. € | 1,99 mil. € | 2,39 mil. € |
| Vlastné imanie | 626 tis. € | 536 tis. € | 426 tis. € | 577 tis. € |
| Základné imanie | 507 tis. € | 507 tis. € | 507 tis. € | 507 tis. € |
| HV minulých rokov | 117 tis. € | 111 tis. € | 20 tis. € | 50 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −5 991 € | −90 tis. € | −110 tis. € | 11 tis. € |
| Záväzky | 423 tis. € | 1,45 mil. € | 1,57 mil. € | 1,81 mil. € |
| Dlhodobé záväzky | 254 € | 1,05 mil. € | 1,05 mil. € | 1,05 mil. € |
| Krátkodobé záväzky | 423 tis. € | 399 tis. € | 517 tis. € | 761 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
27 registrovaných činností
Adresa Sibírska 58, 83102 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Sibírska 58, Bratislava, Slovenská republika
Adresa Hornádska 24, Bratislava, Slovenská republika
Adresa Sibírska 58, 83102 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Sibírska 58, 83102 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Sibírska 58, Bratislava, Slovenská republika
Adresa Sibírska 58, Bratislava, Slovenská republika
Adresa Sibírska 58, Bratislava, Slovenská republika
Adresa Hornádska 24, Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
4 zápisy z obchodného registra
GIT Development Group s. r. o.
Tomášikova 5/B, 82101 Bratislava - mestská časť Ružinov
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.