Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 35741422・Košická 10, 821 09 Bratislava - mestská časť Ružinov・Založené 1998
Obrat 2024
18 tis. €
−11 %Zisk 2024
6 820 €
−40 %Aktíva
58 tis. €
+24 %Vlastný kapitál
48 tis. €
+17 %Zadlženosť
17,3 %
+5,0 ppHrubá marža
45,4 %
−21 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
38,5 %
−18 ppZisk / výnosy
ROA
11,8 %
−12 ppRentabilita aktív
ROE
14,2 %
−13 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
6,22
−24 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
8 024 €
−40 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
15,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
49 tis. €
+18 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
68,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 990 € | 20 tis. € | 18 tis. € |
| Pridaná hodnota | 0 € | 990 € | 13 tis. € | 8 037 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 990 € | 20 tis. € | 18 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −150 € | 863 € | 11 tis. € | 6 820 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 127 € | 1 991 € | 1 204 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 31 tis. € | 32 tis. € | 47 tis. € | 58 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 31 tis. € | 32 tis. € | 47 tis. € | 58 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 20 tis. € | 20 tis. € | 21 tis. € | 23 tis. € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 150 € | 1 350 € |
| Finančné účty | 12 tis. € | 13 tis. € | 26 tis. € | 34 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 31 tis. € | 32 tis. € | 47 tis. € | 58 tis. € |
| Vlastné imanie | 29 tis. € | 30 tis. € | 41 tis. € | 48 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | 23 tis. € | 22 tis. € | 23 tis. € | 35 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −150 € | 863 € | 11 tis. € | 6 820 € |
| Záväzky | 2 318 € | 2 429 € | 5 765 € | 10 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 700 € |
| Krátkodobé záväzky | 2 302 € | 2 429 € | 5 765 € | 9 322 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 16 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
33 registrovaných činností
Adresa Lichnerova 27, 90301 Senec, Slovenská republika
Adresa Sirôtková 1814/1, 94901 Nitra, Slovenská republika
Adresa Drieňová 1J, 82101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Kresánkova 7/C, 84105 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Krížna 11, Stupava, Slovenská republika
Adresa Krížna 11, 90031 Stupava, Slovenská republika
Adresa Krížna 11, Stupava, Slovenská republika
Adresa Lichnerova 27, 90301 Senec, Slovenská republika
Adresa Sirôtková 1814/1, 94901 Nitra, Slovenská republika
Adresa Drieňová 1J, 82101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Kresánkova 7/C, 84105 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Krížna 11, 90031 Stupava, Slovenská republika
Adresa Krížna 11, 90031 Stupava, Slovenská republika
Adresa Krížna 11, Stupava, Slovenská republika
Adresa Krížna 11, Stupava, Slovenská republika
Adresa Krížna 11, Stupava, Slovenská republika
Adresa Krížna 11, Stupava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
5 zápisov z obchodného registra
TECHNO SOLUTION, s.r.o.
Košická 10, 821 09 Bratislava - mestská časť Ružinov
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.