Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 35742976・Palackého 12, 81499 Bratislava・Založené 1998
Obrat 2025
2 676 €
−75 %Zisk 2025
−9 052 €
−36 %Aktíva
245 tis. €
−3,7 %Vlastný kapitál
243 tis. €
−3,6 %Zadlženosť
0,9 %
−0,1 ppHrubá marža
3,6 %
−8,9 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-338,3 %
−276 ppZisk / výnosy
ROA
-3,7 %
−1,1 ppRentabilita aktív
ROE
-3,7 %
−1,1 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
31,10
+8,3 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−8 712 €
−38 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-3,9 %
+1,5 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
69 tis. €
−3,5 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-19,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 5 601 € | 40 tis. € | 11 tis. € | 2 676 € |
| Pridaná hodnota | 2 926 € | 4 063 € | 1 317 € | 95 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 5 601 € | 40 tis. € | 11 tis. € | 2 676 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −5 089 € | −3 094 € | −6 640 € | −9 052 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 263 tis. € | 262 tis. € | 254 tis. € | 245 tis. € |
| Neobežný majetok | 193 tis. € | 187 tis. € | 180 tis. € | 174 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 193 tis. € | 187 tis. € | 180 tis. € | 174 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 70 tis. € | 75 tis. € | 74 tis. € | 72 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 288 € | 704 € | 9 222 € | 8 423 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 3 446 € | 1 207 € | 7 139 € | 6 905 € |
| Finančné účty | 66 tis. € | 73 tis. € | 58 tis. € | 56 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 263 tis. € | 262 tis. € | 254 tis. € | 245 tis. € |
| Vlastné imanie | 262 tis. € | 259 tis. € | 252 tis. € | 243 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | 259 tis. € | 254 tis. € | 251 tis. € | 245 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −5 089 € | −3 094 € | −6 640 € | −9 052 € |
| Záväzky | 1 625 € | 3 340 € | 2 589 € | 2 301 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 1 625 € | 3 340 € | 2 589 € | 2 301 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
5 registrovaných činností
Adresa Sološnícka 57, Bratislava, Slovenská republika
Adresa Sološnícka 57, Bratislava, Slovenská republika
Adresa Sološnícka 57, Bratislava, Slovenská republika
Adresa Sološnícka 57, Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
3 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.