Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 35746408・Karpatské námestie 10A, 831 06 Bratislava - mestská časť Rača・Založené 1998
Obrat 2016
107 tis. €
−39 %Zisk 2016
−6 507 €
−213 %Aktíva
278 tis. €
+3,7 %Vlastný kapitál
36 tis. €
−15 %Zadlženosť
87,1 %
+2,9 ppHrubá marža
13,6 %
−3,3 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-6,1 %
−9,3 ppZisk / výnosy
ROA
-2,3 %
−4,5 ppRentabilita aktív
ROE
-18,1 %
−32 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
45,00
+3,1 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−5 547 €
−178 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-17,3 %
−36 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
272 tis. €
+3,7 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-26,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2014 | 2015 | 2016 |
|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 196 tis. € | 176 tis. € | 106 tis. € |
| Pridaná hodnota | 30 tis. € | 30 tis. € | 14 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 196 tis. € | 176 tis. € | 107 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 4 454 € | 5 758 € | −6 507 € |
| Daň z príjmov | 987 € | 1 324 € | 960 € |
| Položka | 2014 | 2015 | 2016 |
|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 240 tis. € | 269 tis. € | 278 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 240 tis. € | 269 tis. € | 278 tis. € |
| Zásoby | 237 tis. € | 264 tis. € | 274 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 861 € | 860 € | 2 021 € |
| Finančné účty | 2 044 € | 3 578 € | 1 943 € |
| Položka | 2014 | 2015 | 2016 |
|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 240 tis. € | 269 tis. € | 278 tis. € |
| Vlastné imanie | 37 tis. € | 42 tis. € | 36 tis. € |
| Základné imanie | 8 299 € | 8 299 € | 8 299 € |
| HV minulých rokov | 23 tis. € | 28 tis. € | 33 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 4 454 € | 5 758 € | −6 507 € |
| Záväzky | 203 tis. € | 226 tis. € | 242 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 198 tis. € | 220 tis. € | 236 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 4 776 € | 6 153 € | 6 185 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
3 registrované činnosti
Adresa Venelin 55, Dupnica, Bulharská republika
Adresa Spiežová 341/46, Tvrdošín, Slovenská republika
Adresa Spiežová 341/46, Tvrdošín, Slovenská republika
Adresa J. Martáka 3793/3, Martin, Slovenská republika
Adresa Družstevná 78, Tvrdošín, Slovenská republika
Adresa Strojnícka 64, Bratislava, Slovenská republika
Adresa Černockého 4, Bratislava, Slovenská republika
Adresa Herlianska 130/16, 82103 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Ambrova 26, Bratislava, Slovenská republika
Adresa Strojnícka 64, Bratislava, Slovenská republika
Adresa Venelin 55, Dupnica, Bulharská republika
Adresa Venelin 55, Dupnica, Bulharská republika
Adresa Trnavská cesta 5365/50A, 82102 Bratislava - Ružinov, Slovenská republika
Adresa Spiežová 341/46, Tvrdošín, Slovenská republika
Adresa Spiežová 341/46, Tvrdošín, Slovenská republika
Adresa Spiežová 341/46, Tvrdošín, Slovenská republika
Adresa Spiežová 341/46, Tvrdošín, Slovenská republika
Adresa J. Martáka 3793/3, Martin, Slovenská republika
Adresa Spiežová 341/46, Tvrdošín, Slovenská republika
Adresa Družstevná 78, Tvrdošín, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
13 zápisov z obchodného registra
Bucara s. r. o.
Karpatské námestie 10A, 831 06 Bratislava - mestská časť Rača
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.