Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 35747561・Kráľovka 159/22, 07682 Malá Tŕňa・Založené 1998
Obrat 2024
122 tis. €
−28 %Zisk 2024
−38 tis. €
−288 %Aktíva
1,69 mil. €
+6,5 %Vlastný kapitál
940 tis. €
−3,9 %Zadlženosť
44,5 %
+6,0 ppHrubá marža
70,8 %
+42 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-31,5 %
−44 ppZisk / výnosy
ROA
-2,3 %
−3,5 ppRentabilita aktív
ROE
-4,1 %
−6,2 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,28
−13 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−37 tis. €
−260 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-2,6 %
−15 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
206 tis. €
−26 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
11,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 471 tis. € | 77 tis. € | 39 tis. € | 8 066 € |
| Pridaná hodnota | 49 tis. € | 58 tis. € | 11 tis. € | 5 708 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 628 tis. € | 163 tis. € | 170 tis. € | 122 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 131 tis. € | 12 tis. € | 20 tis. € | −38 tis. € |
| Daň z príjmov | 20 tis. € | 0 € | 2 981 € | 960 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 1,21 mil. € | 1,49 mil. € | 1,59 mil. € | 1,69 mil. € |
| Neobežný majetok | 433 tis. € | 602 tis. € | 701 tis. € | 737 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 433 tis. € | 602 tis. € | 701 tis. € | 737 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 779 tis. € | 885 tis. € | 888 tis. € | 955 tis. € |
| Zásoby | 33 tis. € | 117 tis. € | 147 tis. € | 223 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 698 tis. € | 730 tis. € | 696 tis. € | 696 tis. € |
| Finančné účty | 48 tis. € | 37 tis. € | 45 tis. € | 36 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 1,21 mil. € | 1,49 mil. € | 1,59 mil. € | 1,69 mil. € |
| Vlastné imanie | 946 tis. € | 958 tis. € | 978 tis. € | 940 tis. € |
| Základné imanie | 30 tis. € | 30 tis. € | 30 tis. € | 30 tis. € |
| HV minulých rokov | 3 506 € | 134 tis. € | 143 tis. € | 163 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 131 tis. € | 12 tis. € | 20 tis. € | −38 tis. € |
| Záväzky | 266 tis. € | 528 tis. € | 612 tis. € | 753 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 1 324 € | 1 422 € | 1 577 € | 1 766 € |
| Krátkodobé záväzky | 264 tis. € | 527 tis. € | 609 tis. € | 749 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 516 € | 103 € | 912 € | 1 953 € |
Vývoj daňových povinností
16 registrovaných činností
Adresa Parkstrasse 11, 8010 Graz, Rakúska republika
Adresa Hradištná 33, 84107 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Novohorská 30, 83106 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Kláštorná ulica 21, 98401 Lučenec, Slovenská republika
Adresa Parkstrasse, 11, 8010, Graz, Rakúsko
Adresa Parkstrasse, 11, 8010, Graz, Rakúsko
Adresa Parkstrasse, 11, 8010, Graz, Rakúsko
Zapísané v OR SR
6 zápisov z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.