Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 35749610・Ventúrska 2, 81101 Bratislava・Založené 1998
Obrat 2017
0 €
−100 %Zisk 2017
−62 €
−101 %Aktíva
1 439 €
−83 %Vlastný kapitál
1 439 €
−71 %Zadlženosť
0,0 %
−42 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
ROA
-4,3 %
−61 ppRentabilita aktív
ROE
-4,3 %
−103 ppRentabilita vlastného imania
Zisk pred zdanením
−62 €
−101 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-0,0 %
−9,0 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
1 439 €
−71 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
383,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Čistý dlh
−1 439 €
+81 %Úročený dlh − finančné účty − krátkodobý finančný majetok
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 2 650 € | 13 tis. € | 0 € |
| Pridaná hodnota | −347 € | 1 503 € | 11 tis. € | −82 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 2 650 € | 13 tis. € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −863 € | 567 € | 4 851 € | −62 € |
| Daň z príjmov | 480 € | 480 € | 480 € | 0 € |
| Položka | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 882 € | 898 € | 8 530 € | 1 439 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 882 € | 898 € | 8 530 € | 1 439 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 128 € | 357 € | 1 084 € | 0 € |
| Finančné účty | 30 € | 541 € | 7 446 € | 1 439 € |
| Položka | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 882 € | 898 € | 8 530 € | 1 439 € |
| Vlastné imanie | −498 € | 69 € | 4 920 € | 1 439 € |
| Základné imanie | 332 € | 332 € | 332 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 0 € | −863 € | −263 € | 484 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −863 € | 567 € | 4 851 € | −62 € |
| Záväzky | 1 380 € | 829 € | 3 610 € | 0 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 1 380 € | 829 € | 3 610 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
14 registrovaných činností
Adresa Železničná 99/30, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Železničná 99/30, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Železničná 99/30, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Železničná 99/30, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Železničná 99/30, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Železničná 99/30, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Stred 56-45/13, Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Neuvedené, Neuvedené, Nešpecifikované
Adresa Neuvedené, Neuvedené, Nešpecifikované
Adresa Nám.A.Hlinku 36, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Železničná 99/30, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Železničná 99/30, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Železničná 99/30, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Železničná 99/30, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Stred 56 - 45/13, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Stred 56-45/13, Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Stred 56 - 45/13, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Nám.A.Hlinku 36, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
8 zápisov z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.