Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 35750545・Dunajská 8, 81108 Bratislava・Založené 1998
Obrat 2024
7 214 €
−15 %Zisk 2024
−9 027 €
−270 %Aktíva
4 890 €
−16 %Vlastný kapitál
−33 tis. €
−38 %Zadlženosť
773,2 %
+261 ppHrubá marža
-51,1 %
−23 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-125,1 %
−96 ppZisk / výnosy
ROA
-184,6 %
−142 ppRentabilita aktív
ROE
27,4 %
+17 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,13
−34 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−9 027 €
−270 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-0,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−33 tis. €
−38 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-4,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 11 tis. € | 10 tis. € | 8 442 € | 7 214 € |
| Pridaná hodnota | 828 € | −2 472 € | −2 356 € | −3 685 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 11 tis. € | 11 tis. € | 8 442 € | 7 214 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 741 € | −2 098 € | −2 440 € | −9 027 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 23 tis. € | 711 € | 5 795 € | 4 890 € |
| Neobežný majetok | 3 051 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 3 051 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 20 tis. € | 711 € | 5 795 € | 4 890 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 286 € | 464 € | 516 € | 560 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 18 tis. € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 1 080 € | 247 € | 5 279 € | 4 330 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 23 tis. € | 711 € | 5 795 € | 4 890 € |
| Vlastné imanie | −19 tis. € | −21 tis. € | −24 tis. € | −33 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | −27 tis. € | −26 tis. € | −28 tis. € | −31 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 741 € | −2 098 € | −2 440 € | −9 027 € |
| Záväzky | 42 tis. € | 22 tis. € | 30 tis. € | 38 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | −3 794 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 46 tis. € | 22 tis. € | 30 tis. € | 38 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
7 registrovaných činností
Adresa Rotenmühlgasse, 6/18, 1120, Wien, Rakúsko
Adresa Karpatské nám. 27, 83106 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Rotenmühlgasse 6/18, 1120 Wiedeň, Rakúska republika
Adresa Rotenmühlgasse 6/18, 1120 Wiedeň, Rakúska republika
Zapísané v OR SR
4 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.