Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

GAVIA stavebná spoločnosť s. r. o.

Finančný profil firmyIČO 35753862Kremnická 18, 85101 BratislavaZaložené 1998

Obrat 2025

5,65 mil. €

+35 %
IČO
35753862
DIČ
2020211853
IČ DPH
SK2020211853, podľa §4, registrácia od piatok 23. októbra 1998
Sídlo
GAVIA stavebná spoločnosť s. r. o.Kremnická 18 85101 Bratislava
Dátum vzniku
pondelok 21. septembra 1998
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerMestský súd Bratislava III, Sro/17970/B

Zisk 2025

56 tis. €

−14 %

Aktíva

2,94 mil. €

+53 %

Vlastný kapitál

423 tis. €

+15 %

Zadlženosť

85,6 %

+4,7 pp

Hrubá marža

5,5 %

+0,5 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

−14 %
1 912 €1 107 €−7 178 €18 tis. €64 tis. €27 tis. €43 tis. €43 tis. €98 tis. €21 tis. €65 tis. €56 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Tržby

+34 %
31 tis. €25 tis. €10 tis. €107 tis. €725 tis. €750 tis. €1,66 mil. €2,63 mil. €4,03 mil. €3,58 mil. €4,18 mil. €5,62 mil. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

1,0 %

−0,6 pp

Zisk / výnosy

ROA

1,9 %

−1,5 pp

Rentabilita aktív

ROE

13,3 %

−4,5 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

1,12

−28 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

77 tis. €

−9,0 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

27,0 %

+4,0 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

249 tis. €

−59 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

60,6 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

36 tis. €201425 tis. €201510 tis. €2016107 tis. €2017730 tis. €2018751 tis. €20191,66 mil. €20202,63 mil. €20214,04 mil. €20223,68 mil. €20234,19 mil. €20245,65 mil. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru4,03 mil. €3,58 mil. €4,18 mil. €5,62 mil. €
Pridaná hodnota316 tis. €162 tis. €210 tis. €311 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti4,04 mil. €3,68 mil. €4,19 mil. €5,65 mil. €
Výsledok hospodárenia po zdanení98 tis. €21 tis. €65 tis. €56 tis. €
Daň z príjmov27 tis. €16 tis. €19 tis. €21 tis. €
Daň z príjmov splatná27 tis. €16 tis. €19 tis. €21 tis. €

Aktíva

  • Neobežný majetok394 tis. €
  • Obežný majetok2,3 mil. €
  • Časové rozlíšenie243 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie423 tis. €
  • Záväzky2,51 mil. €
  • Časové rozlíšenie0 €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom1,35 mil. €1,31 mil. €1,92 mil. €2,94 mil. €
Neobežný majetok504 tis. €318 tis. €258 tis. €394 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok504 tis. €318 tis. €258 tis. €394 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok841 tis. €988 tis. €1,67 mil. €2,3 mil. €
Zásoby33 tis. €0 €987 €20 tis. €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky778 tis. €886 tis. €1,35 mil. €1,98 mil. €
Krátkodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Finančné účty30 tis. €102 tis. €314 tis. €300 tis. €
Časové rozlíšenie1 500 €368 €0 €243 tis. €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky1,35 mil. €1,31 mil. €1,92 mil. €2,94 mil. €
Vlastné imanie281 tis. €302 tis. €367 tis. €423 tis. €
Základné imanie6 640 €6 640 €6 640 €6 640 €
Fondy a iné zložky vlastného imania1 559 €1 559 €1 559 €1 559 €
HV minulých rokov175 tis. €273 tis. €294 tis. €359 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení98 tis. €21 tis. €65 tis. €56 tis. €
Záväzky1,07 mil. €1,0 mil. €1,56 mil. €2,51 mil. €
Dlhodobé záväzky25 tis. €16 tis. €178 tis. €336 tis. €
Krátkodobé záväzky821 tis. €630 tis. €1,06 mil. €2,05 mil. €
Krátkodobé finančné výpomoci0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery dlhodobé210 tis. €355 tis. €313 tis. €116 tis. €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy10 tis. €4 015 €2 117 €11 tis. €
Časové rozlíšenie0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

960 €960 €960 €3 394 €10 tis. €9 095 €11 tis. €18 tis. €27 tis. €16 tis. €19 tis. €21 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie17 293,09 €Daňová povinnosť za obdobie0 €Áno
  • Index daňovej spoľahlivostiMenej spoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

29 registrovaných činností

  • Medzinárodná preprava tovaru po ceste v prenájme alebo za úhraduPlatné od streda 26. mája 2021
  • Výkon povolania prevádzkovateľa nákladnej cestnej dopravy s počtom vozidiel 1 (jedno)Platné od streda 26. mája 2021
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovPlatné od sobota 11. marca 2017
  • Prípravné práce k realizácii stavbyPlatné od sobota 11. marca 2017
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienPlatné od sobota 11. marca 2017
  • Vŕtanie studni s dĺžkou do 30 mPlatné od sobota 11. marca 2017
  • prevádzkovanie taxislužby,Platné streda 12. marca 2014 – piatok 10. marca 2017
  • činnosť účtovných poradcov,Platné od štvrtok 30. mája 2002
  • organizovanie kurzov, školení a seminárov,Platné od štvrtok 30. mája 2002
  • vedenie účtovníctva,Platné od štvrtok 30. mája 2002

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 3
  • Konateľod streda 15. februára 2017

    Adresa Kremnická 18, 85101 Bratislava, Slovenská republika

  • Konateľpiatok 28. septembra 2001 – piatok 10. marca 2017

    Adresa Kremnická 18, 85101 Bratislava, Slovenská republika

  • Jana BarátováZaniknuté
    Konateľpondelok 21. septembra 1998 – piatok 28. septembra 2001

    Adresa Röntgenova 18, 85101 Bratislava, Slovenská republika

Prepojené osoby

2 aktívnych z 6
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od streda 14. decembra 2022

    Adresa Kremnická 18, 85101 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika

    Podiel80 %Vklad5 312 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od piatok 22. januára 2010

    Adresa Kremnická 18, 85101 Bratislava, Slovenská republika

    Podiel20 %Vklad1 328 EUR
  • Denis BarátZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.sobota 11. marca 2017 – utorok 13. decembra 2022

    Adresa Kremnická 18, 85101 Bratislava, Slovenská republika

    Podiel80 %Vklad5 312 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 22. januára 2010 – piatok 10. marca 2017

    Adresa Kremnická 18, 85101 Bratislava, Slovenská republika

    Podiel80 %Vklad5 312 EUR
  • Jana BarátováZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.pondelok 21. septembra 1998 – štvrtok 21. januára 2010

    Adresa Röntgenova 18, 85101 Bratislava, Slovenská republika

    Podiel20 %Vklad40 000 SKK
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.pondelok 21. septembra 1998 – štvrtok 21. januára 2010

    Adresa Tbiliská 15, 83106 Bratislava, Slovenská republika

    Podiel80 %Vklad160 000 SKK

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Mestský súd Bratislava III
Číslo zápisu
Sro/17970/B
Hlavná činnosť
Výstavba obytných a neobytných budov
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna

Právne skutočnosti

4 zápisy z obchodného registra

  • streda 12. marca 2014Zápisnica z valného zhromaždenia zo dňa 08.01.2014.
  • štvrtok 30. mája 2002Zápisnica z valného zhromaždenia zo dňa 28.9.2001. Jana Barátová, deň zániku funkcie: 28.9.2001. Dodatok č. 2 k spoločenskej zmluve zo dňa 5.4.2002.
  • štvrtok 18. marca 1999Dodatok č. 1 k spoločenskej zmluve zo dňa 19.1.1999
  • pondelok 21. septembra 1998Obchodná spoločnosť bola založená spoločenskou zmluvou zo dňa 21.7.1998 v súlade s ust. §§ 105-153 Zák. č. 513/1991 Zb. v znení Zák. č. 11/1998 Z.z.
GAVIA stavebná spoločnosť s. r. o.

Sídlo spoločnosti

GAVIA stavebná spoločnosť s. r. o.

Kremnická 18, 85101 Bratislava

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.