Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 35753986・Istrijská 20, 84107 Bratislava・Založené 1998
Obrat 2025
130 tis. €
−18 %Zisk 2025
−12 tis. €
−5 980 %Aktíva
106 tis. €
−15 %Vlastný kapitál
36 tis. €
−26 %Zadlženosť
66,4 %
+5,0 ppHrubá marža
45,3 %
−2,0 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-9,6 %
−9,7 ppZisk / výnosy
ROA
-11,7 %
−12 ppRentabilita aktív
ROE
-34,9 %
−35 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,48
−7,9 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−12 tis. €
−770 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-8,3 %
−96 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
33 tis. €
−22 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
85,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 194 tis. € | 179 tis. € | 158 tis. € | 130 tis. € |
| Pridaná hodnota | 103 tis. € | 92 tis. € | 75 tis. € | 59 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 195 tis. € | 181 tis. € | 158 tis. € | 130 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 17 tis. € | −926 € | 212 € | −12 tis. € |
| Daň z príjmov | 5 938 € | 948 € | 1 506 € | 960 € |
| Daň z príjmov splatná | 5 938 € | 948 € | 1 506 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 136 tis. € | 125 tis. € | 125 tis. € | 106 tis. € |
| Neobežný majetok | 36 tis. € | 25 tis. € | 15 tis. € | 6 137 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 36 tis. € | 25 tis. € | 15 tis. € | 6 137 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 100 tis. € | 99 tis. € | 110 tis. € | 100 tis. € |
| Zásoby | 1 403 € | 1 878 € | 753 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 91 tis. € | 85 tis. € | 88 tis. € | 88 tis. € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 3 505 € | 0 € | 524 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 7 635 € | 8 252 € | 21 tis. € | 11 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 96 € | 39 € | 73 € | 166 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 136 tis. € | 125 tis. € | 125 tis. € | 106 tis. € |
| Vlastné imanie | 49 tis. € | 48 tis. € | 48 tis. € | 36 tis. € |
| Základné imanie | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 332 € | 664 € | 664 € | 664 € |
| HV minulých rokov | 25 tis. € | 42 tis. € | 41 tis. € | 41 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 17 tis. € | −926 € | 212 € | −12 tis. € |
| Záväzky | 87 tis. € | 77 tis. € | 77 tis. € | 70 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 7 963 € | 4 071 € | 55 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 61 tis. € | 59 tis. € | 68 tis. € | 67 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 16 tis. € | 11 tis. € | 5 934 € | 849 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 1 956 € | 2 212 € | 2 478 € | 2 283 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
7 registrovaných činností
Adresa Na Barine 11, 84103 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Na Barine 11, 84103 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Na Barine 11, 84103 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Na Barine 11, 84103 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Na Barine 11, 84103 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.