Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 35757612・Palisády 50, 81106 Bratislava・Založené 1998
Obrat 2024
1,09 mil. €
+39 %Zisk 2024
102 tis. €
+398 %Aktíva
480 tis. €
+20 %Vlastný kapitál
315 tis. €
+20 %Zadlženosť
34,3 %
+0,4 ppHrubá marža
19,4 %
+9,0 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
9,4 %
+6,7 ppZisk / výnosy
ROA
21,3 %
+16 ppRentabilita aktív
ROE
32,4 %
+25 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,54
−3,6 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
135 tis. €
+351 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
24,2 %
−7,2 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
252 tis. €
+15 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
24,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 598 tis. € | 636 tis. € | 786 tis. € | 1,09 mil. € |
| Pridaná hodnota | 43 tis. € | 142 tis. € | 82 tis. € | 212 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 599 tis. € | 636 tis. € | 786 tis. € | 1,09 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 13 tis. € | 87 tis. € | 21 tis. € | 102 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 24 tis. € | 9 401 € | 33 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 24 tis. € | 9 401 € | 33 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 317 tis. € | 403 tis. € | 398 tis. € | 480 tis. € |
| Neobežný majetok | 7 873 € | 53 tis. € | 40 tis. € | 58 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 4 775 € | 51 tis. € | 40 tis. € | 48 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 3 098 € | 1 668 € | 238 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 10 tis. € |
| Obežný majetok | 301 tis. € | 344 tis. € | 353 tis. € | 415 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 212 tis. € | 240 tis. € | 113 tis. € | 162 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 5 727 € | 3 310 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 84 tis. € | 100 tis. € | 240 tis. € | 253 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 8 234 € | 6 670 € | 5 585 € | 6 168 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 317 tis. € | 403 tis. € | 398 tis. € | 480 tis. € |
| Vlastné imanie | 156 tis. € | 243 tis. € | 263 tis. € | 315 tis. € |
| Základné imanie | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 960 € | 960 € | 961 € | 961 € |
| HV minulých rokov | 135 tis. € | 148 tis. € | 235 tis. € | 206 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 13 tis. € | 87 tis. € | 21 tis. € | 102 tis. € |
| Záväzky | 161 tis. € | 160 tis. € | 135 tis. € | 165 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 334 € | 334 € | 334 € | 334 € |
| Krátkodobé záväzky | 161 tis. € | 160 tis. € | 134 tis. € | 163 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 103 € | 114 € |
| Rezervy | 400 € | 400 € | 800 € | 800 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
21 registrovaných činností
Adresa Solúnska 3862/11, 84110 Bratislava - mestská časť Devín, Slovenská republika
Adresa Jurigovo nám 7, 84105 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Solúnska 3862/11, 84110 Bratislava - mestská časť Devín, Slovenská republika
Adresa Jurigovo nám. 7, 84105 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Jurigovo nám. 7, 84105 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Jurigovo nám. 7, 84105 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Jurigovo nám. 7, 84105 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Jurigovo nám. 7, 84105 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Jurigovo nám 7, 84105 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
5 zápisov z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.