Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 35759119・Devätinova 10, 82106 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice・Založené 1998
Obrat 2025
2,54 mil. €
−41 %Zisk 2025
70 tis. €
−65 %Aktíva
384 tis. €
−39 %Vlastný kapitál
369 tis. €
+23 %Zadlženosť
4,6 %
−48 ppHrubá marža
20,5 %
+5,2 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
2,7 %
−1,9 ppZisk / výnosy
ROA
18,1 %
−14 ppRentabilita aktív
ROE
18,8 %
−47 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
-1,61
−133 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
79 tis. €
−64 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
11,7 %
+1,1 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
501 tis. €
+23 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
5,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 2,71 mil. € | 1,68 mil. € | 4,28 mil. € | 2,52 mil. € |
| Pridaná hodnota | 436 tis. € | 279 tis. € | 654 tis. € | 516 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 2,72 mil. € | 1,69 mil. € | 4,29 mil. € | 2,54 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 79 tis. € | −192 tis. € | 198 tis. € | 70 tis. € |
| Daň z príjmov | 9 925 € | 0 € | 24 tis. € | 9 251 € |
| Daň z príjmov splatná | 9 925 € | 0 € | 24 tis. € | 9 251 € |
| Položka | 2021 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 632 tis. € | 1,75 mil. € | 626 tis. € | 384 tis. € |
| Neobežný majetok | 93 tis. € | 109 tis. € | 113 tis. € | 75 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 93 tis. € | 109 tis. € | 113 tis. € | 75 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 539 tis. € | 1,64 mil. € | 513 tis. € | 309 tis. € |
| Zásoby | 386 tis. € | 1,28 mil. € | 118 tis. € | 89 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 85 tis. € | 220 tis. € | 179 tis. € | 123 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 68 tis. € | 142 tis. € | 216 tis. € | 97 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2021 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 632 tis. € | 1,75 mil. € | 626 tis. € | 384 tis. € |
| Vlastné imanie | 198 tis. € | 101 tis. € | 299 tis. € | 369 tis. € |
| Základné imanie | 77 tis. € | 77 tis. € | 77 tis. € | 77 tis. € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 42 tis. € | 216 tis. € | 25 tis. € | 223 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 79 tis. € | −192 tis. € | 198 tis. € | 70 tis. € |
| Záväzky | 435 tis. € | 1,65 mil. € | 329 tis. € | 18 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 272 tis. € | 186 tis. € | 168 tis. € | 137 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 154 tis. € | 1,37 mil. € | 106 tis. € | −192 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 9 805 € | 95 tis. € | 56 tis. € | 72 tis. € |
| Časové rozlíšenie | −716 € | −2 235 € | −2 775 € | −2 350 € |
Vývoj daňových povinností
3 registrované činnosti
Adresa Lodecká 3, 10000 Praha 1, Česká republika
Adresa Rumančeková 38, 82101 Bratislava - Ružinov, Slovenská republika
Adresa Štefánikova 9, 90301 Senec, Slovenská republika
Adresa Stropkovská 103/3, Bratislava, Slovenská republika
Adresa Beniakova 3082/34, Bratislava, Slovenská republika
Adresa K Arconu 66, 25101 Říčany, Česká republika
Adresa K Arconu 66, 25101 Říčany, Česká republika
Adresa K Arconu 66, 25101 Říčany, Česká republika
Adresa Jeseniova 47, 13000 Praha, Česká republika
Zapísané v OR SR
4 zápisy z obchodného registra
ARCON Slovakia, spol. s r.o.
Devätinova 10, 82106 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.