Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 35769858・Grösslingova 6, Bratislava・Založené 1999
Obrat 2024
3 008 €
−14 %Zisk 2024
−920 €
−608 %Aktíva
19 tis. €
+3,8 %Vlastný kapitál
17 tis. €
−5,1 %Zadlženosť
11,0 %
+8,4 ppHrubá marža
0,0 %
−20 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-30,6 %
−36 ppZisk / výnosy
ROA
-4,8 %
−5,8 ppRentabilita aktív
ROE
-5,4 %
−6,4 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
7,79
−75 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−580 €
−420 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-58,6 %
−59 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
14 tis. €
−3,9 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
1,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 2 658 € | 2 660 € | 3 495 € | 3 008 € |
| Pridaná hodnota | 0 € | 0 € | 700 € | 0 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 2 658 € | 2 660 € | 3 495 € | 3 008 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −519 € | −519 € | 181 € | −920 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 0 € | 340 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 0 € | 0 € | 340 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 18 tis. € | 18 tis. € | 18 tis. € | 19 tis. € |
| Neobežný majetok | 3 721 € | 3 379 € | 3 038 € | 2 697 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 3 721 € | 3 379 € | 3 038 € | 2 697 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 15 tis. € | 14 tis. € | 15 tis. € | 16 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 31 € | 31 € | 519 € | 1 806 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 15 tis. € | 14 tis. € | 15 tis. € | 15 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 18 tis. € | 18 tis. € | 18 tis. € | 19 tis. € |
| Vlastné imanie | 18 tis. € | 18 tis. € | 18 tis. € | 17 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | −1 462 € | −1 981 € | −2 500 € | −2 319 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −519 € | −519 € | 181 € | −920 € |
| Záväzky | 0 € | 0 € | 488 € | 2 115 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 0 € | 0 € | 488 € | 2 115 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
5 registrovaných činností
Adresa Ružová dolina 12, Bratislava, Slovenská republika
Adresa Grosslingova 6, Bratislava, Slovenská republika
Adresa Grosslingova 6, Bratislava, Slovenská republika
Adresa Grosslingova 6, Bratislava, Slovenská republika
Adresa Grosslingova 6, Bratislava, Slovenská republika
Adresa Grosslingova 6, Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.