Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 35772948・Krížna 52, 82108 Bratislava・Založené 1999
Obrat 2023
215 tis. €
−1,8 %Zisk 2023
−1 412 €
−123 %Aktíva
85 tis. €
+20 %Vlastný kapitál
24 tis. €
−5,6 %Zadlženosť
71,9 %
+7,5 ppHrubá marža
-0,4 %
+0,3 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-0,7 %
−3,5 ppZisk / výnosy
ROA
-1,7 %
−10 ppRentabilita aktív
ROE
-5,9 %
−30 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,39
−10 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−1 412 €
−120 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-0,0 %
−14 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
24 tis. €
−5,6 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
60,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 66 tis. € | 85 tis. € | 184 tis. € | 213 tis. € |
| Pridaná hodnota | −3 376 € | −1 949 € | −1 312 € | −796 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 67 tis. € | 91 tis. € | 219 tis. € | 215 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −9 610 € | 1 506 € | 6 131 € | −1 412 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 190 € | 994 € | 0 € |
| Položka | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 43 tis. € | 133 tis. € | 71 tis. € | 85 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 43 tis. € | 133 tis. € | 71 tis. € | 85 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 13 tis. € | 107 tis. € | 28 tis. € | 43 tis. € |
| Finančné účty | 30 tis. € | 25 tis. € | 43 tis. € | 42 tis. € |
| Položka | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 43 tis. € | 133 tis. € | 71 tis. € | 85 tis. € |
| Vlastné imanie | 18 tis. € | 19 tis. € | 25 tis. € | 24 tis. € |
| Základné imanie | 19 tis. € | 19 tis. € | 19 tis. € | 19 tis. € |
| HV minulých rokov | −5 242 € | −15 tis. € | −13 tis. € | −7 216 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −9 610 € | 1 506 € | 6 131 € | −1 412 € |
| Záväzky | 26 tis. € | 113 tis. € | 46 tis. € | 61 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 26 tis. € | 113 tis. € | 46 tis. € | 61 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
10 registrovaných činností
Adresa Rastislavova 5, 82108 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Rastislavova 949/5, 82108 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Horymírova 2911/102, 70400 Ostrava - Zábřeh, Česká republika
Adresa Jilemnického 59, 90031 Stupava, Slovenská republika
Adresa Palisády 26, 81106 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Rastislavova 949/5, 82108 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Rastislavova 949/5, 82108 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa 14, 48268, Štrigovec, Chorvátsko
Adresa Rastislavova 949/5, 82108 Bratislava, Slovenská republika
Adresa 14, 48268, Štrigovec, Chorvátsko
Adresa Rastislavova 949/5, 82108 Bratislava, Slovenská republika
Adresa 14, 48268, Štrigovec, Chorvátsko
Adresa ul. Poznaňska 12/17, 08 - 110 Siedlce, Poľská republika
Adresa Masná 4,č.p.1850, 70200 Ostrava - Moravská Ostrava, Česká republika
Adresa Palisády 26, 81106 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
5 zápisov z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.