Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 35773481・Mostecká 592/37, 90045 Malinovo・Založené 1999
Obrat 2025
15 tis. €
+4,5 %Zisk 2025
2 791 €
+33 %Aktíva
14 tis. €
+24 %Vlastný kapitál
13 tis. €
+26 %Zadlženosť
6,3 %
−2,1 ppHrubá marža
23,6 %
−10,0 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
18,6 %
+4,0 ppZisk / výnosy
ROA
19,5 %
+1,4 ppRentabilita aktív
ROE
20,9 %
+1,0 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
15,85
+33 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
3 131 €
+28 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,9 %
−3,1 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
13 tis. €
+26 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-5,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 33 tis. € | 23 tis. € | 14 tis. € | 15 tis. € |
| Pridaná hodnota | 2 620 € | 3 724 € | 4 825 € | 3 532 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 33 tis. € | 23 tis. € | 14 tis. € | 15 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 2 273 € | 3 401 € | 2 103 € | 2 791 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 8 940 € | 15 tis. € | 12 tis. € | 14 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 8 940 € | 15 tis. € | 12 tis. € | 14 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 2 049 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 3 224 € | 14 tis. € | 338 € | 623 € |
| Finančné účty | 3 667 € | 833 € | 11 tis. € | 14 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 8 940 € | 15 tis. € | 12 tis. € | 14 tis. € |
| Vlastné imanie | 5 089 € | 8 490 € | 11 tis. € | 13 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | −4 487 € | −2 214 € | 1 187 € | 3 290 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 2 273 € | 3 401 € | 2 103 € | 2 791 € |
| Záväzky | 3 851 € | 6 731 € | 972 € | 901 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 3 851 € | 6 731 € | 972 € | 901 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
6 registrovaných činností
Adresa Mostecká 592/37, 90045 Malinovo, Slovenská republika
Adresa Bratislavská 121/49, 90045 Malinovo, Slovenská republika
Adresa Bratislavská 121/49, 90045 Malinovo, Slovenská republika
Adresa Mostecká 592/37, 90045 Malinovo, Slovenská republika
Adresa Mostecká 592/37, 90045 Malinovo, Slovenská republika
Adresa Mostecká 592/37, 90045 Malinovo, Slovenská republika
Adresa Mostecká 592/37, 90045 Malinovo, Slovenská republika
Adresa Bratislavská 121/49, 90045 Malinovo, Slovenská republika
Adresa Bratislavská 121/49, 90045 Malinovo, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
3 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.