Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 35775122・Galvaniho 24, 82104 Bratislava・Založené 1999
Obrat 2025
532 tis. €
−53 %Zisk 2025
175 tis. €
−57 %Aktíva
1,21 mil. €
−13 %Vlastný kapitál
1,19 mil. €
−2,1 %Zadlženosť
1,9 %
−11 ppHrubá marža
50,6 %
+3,5 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
32,9 %
−3,0 ppZisk / výnosy
ROA
14,5 %
−15 ppRentabilita aktív
ROE
14,7 %
−19 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
9,43
+409 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
222 tis. €
−57 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,1 %
+0,1 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
155 tis. €
+3,4 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-1,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 677 tis. € | 645 tis. € | 555 tis. € | 523 tis. € |
| Pridaná hodnota | 347 tis. € | −189 tis. € | 261 tis. € | 264 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 920 tis. € | 665 tis. € | 1,13 mil. € | 532 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 426 tis. € | 52 tis. € | 405 tis. € | 175 tis. € |
| Daň z príjmov | 113 tis. € | 14 tis. € | 108 tis. € | 47 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 58 tis. € | 5 245 € | 146 tis. € | 16 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 2,18 mil. € | 1,9 mil. € | 1,39 mil. € | 1,21 mil. € |
| Neobežný majetok | 1,1 mil. € | 1,08 mil. € | 1,06 mil. € | 1,04 mil. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 1,1 mil. € | 1,08 mil. € | 1,06 mil. € | 1,04 mil. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 1,07 mil. € | 822 tis. € | 325 tis. € | 173 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 56 tis. € | 47 tis. € | 85 tis. € | 55 tis. € |
| Krátkodobé pohľadávky | 87 tis. € | 561 tis. € | 16 tis. € | 64 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 930 tis. € | 214 tis. € | 224 tis. € | 54 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 442 € | 479 € | 8 523 € | 281 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 2,18 mil. € | 1,9 mil. € | 1,39 mil. € | 1,21 mil. € |
| Vlastné imanie | 2,1 mil. € | 1,86 mil. € | 1,21 mil. € | 1,19 mil. € |
| Základné imanie | 531 tis. € | 531 tis. € | 531 tis. € | 531 tis. € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 53 tis. € | 53 tis. € | 53 tis. € | 53 tis. € |
| HV minulých rokov | 1,09 mil. € | 1,22 mil. € | 222 tis. € | 427 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 426 tis. € | 52 tis. € | 405 tis. € | 175 tis. € |
| Záväzky | 71 tis. € | 46 tis. € | 180 tis. € | 23 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 68 tis. € | 42 tis. € | 175 tis. € | 18 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 3 609 € | 4 370 € | 4 370 € | 4 620 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
14 registrovaných činností
Adresa Machstrasse 5a, 4600 Wels, Rakúska republika
Adresa Machstrasse 5a, 4600 Wels, Rakúska republika
Adresa Machstrasse 5a, 4600 Wels, Rakúska republika
Adresa Hackenbergg, 29, 1190 Wien, Rakúsko
Adresa Galvaniho 4988/24, Bratislava - Ružinov, Slovenská republika
Adresa Lipského 4, 84101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Voralpenstraße 4, 4600 Wels, Rakúska republika
Adresa Machstrasse 7, 4600 Wels, Rakúska republika
Adresa Machstrasse, 7, 4600 Wels, Rakúsko
Adresa Machstrasse, 7, 4600 Wels, Rakúsko
Adresa Machstrasse, 7, 4600 Wels, Rakúsko
Adresa Machstrasse, 7, 4600 Wels, Rakúsko
Adresa Adenauer Allee, 81, D - 46395 Bocholt, SRN
Adresa Zeleneč 219, 91921 Zeleneč, Slovenská republika
Adresa Zeleneč 219, 91921 Zeleneč, Slovenská republika
Adresa Adenauer Allee, 81, D - 46395 Bocholt, SRN
Zapísané v OR SR
9 zápisov z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.