Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

NOTEX L.L.C. SLOVAKIA, s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 35782145Karadžičova 7, 81109 BratislavaZaložené 2000

Obrat 2025

20 tis. €

+95 %
IČO
35782145
DIČ
2020277204
IČ DPH
SK2020277204, podľa §4, registrácia od pondelok 1. októbra 2001
Sídlo
NOTEX L.L.C. SLOVAKIA, s.r.o.Karadžičova 7 81109 Bratislava
Dátum vzniku
piatok 18. februára 2000
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerMestský súd Bratislava III, Sro/21151/B

Zisk 2025

−4 878 €

−1 248 %

Aktíva

988 tis. €

−0,5 %

Vlastný kapitál

931 tis. €

−0,5 %

Zadlženosť

5,8 %

Hrubá marža

51,3 %

Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

−1 248 %
−73 tis. €36 tis. €−84 tis. €82 tis. €33 tis. €−8 603 €20 tis. €1 030 €−1 468 €145 tis. €−362 €−4 878 €201420152016201720182019202020212022202320242025

Tržby

219 tis. €1,41 mil. €118 tis. €115 tis. €255 tis. €26 tis. €0 €0 €0 €0 €0 €20 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

-24,4 %

−21 pp

Zisk / výnosy

ROA

-0,5 %

−0,5 pp

Rentabilita aktív

ROE

-0,5 %

−0,5 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

11,11

−21 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

−4 538 €

−20 527 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

-7,5 %

+1 538 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

217 tis. €

−24 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

-33,1 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

220 tis. €20141,42 mil. €2015118 tis. €2016115 tis. €2017255 tis. €201862 tis. €2019310 tis. €202029 tis. €202120 tis. €2022675 tis. €202310 tis. €202420 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru0 €0 €0 €20 tis. €
Pridaná hodnota−4 140 €−41 tis. €−11 tis. €10 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti20 tis. €675 tis. €10 tis. €20 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení−1 468 €145 tis. €−362 €−4 878 €
Daň z príjmov0 €38 tis. €340 €340 €
Daň z príjmov splatná0 €38 tis. €340 €340 €

Aktíva

  • Neobežný majetok750 tis. €
  • Obežný majetok238 tis. €
  • Časové rozlíšenie0 €

Pasíva

  • Vlastné imanie931 tis. €
  • Záväzky57 tis. €
  • Časové rozlíšenie0 €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom887 tis. €1,04 mil. €994 tis. €988 tis. €
Neobežný majetok849 tis. €685 tis. €685 tis. €750 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok849 tis. €685 tis. €685 tis. €750 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok37 tis. €358 tis. €309 tis. €238 tis. €
Zásoby0 €0 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky37 tis. €237 tis. €266 tis. €237 tis. €
Krátkodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Finančné účty99 €121 tis. €42 tis. €1 092 €
Časové rozlíšenie420 €197 €0 €0 €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky887 tis. €1,04 mil. €994 tis. €988 tis. €
Vlastné imanie792 tis. €936 tis. €936 tis. €931 tis. €
Základné imanie821 tis. €821 tis. €821 tis. €821 tis. €
Fondy a iné zložky vlastného imania1 660 €1 660 €1 659 €1 660 €
HV minulých rokov−29 tis. €−31 tis. €114 tis. €113 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení−1 468 €145 tis. €−362 €−4 878 €
Záväzky95 tis. €107 tis. €57 tis. €57 tis. €
Dlhodobé záväzky45 tis. €45 tis. €36 tis. €36 tis. €
Krátkodobé záväzky50 tis. €63 tis. €22 tis. €21 tis. €
Krátkodobé finančné výpomoci0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy0 €0 €0 €0 €
Časové rozlíšenie0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

960 €3 072 €960 €1 007 €0 €0 €2 482 €111 €0 €38 tis. €340 €340 €201420152016201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie19,62 €Daňová povinnosť za obdobie0 €Áno
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

11 registrovaných činností

  • výroba organických chemikálií,Platné od utorok 2. decembra 2014
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,Platné od štvrtok 11. augusta 2011
  • výroba liekov,Platné od štvrtok 6. februára 2003
  • výroba, veľkodistribúcia, dovoz, vývoz omamných a psychotropných látok zaradených do III. skupiny prílohy č. 1,Platné od štvrtok 6. februára 2003
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/,Platné od piatok 18. februára 2000
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/,Platné od piatok 18. februára 2000
  • prenájom motorových vozidiel,Platné od piatok 18. februára 2000
  • prenájom priemyselného tovaru,Platné od piatok 18. februára 2000
  • reklamná činnosť,Platné od piatok 18. februára 2000
  • sprostredkovanie nákupu, predaja a prenájmu nehnuteľností,Platné piatok 18. februára 2000 – pondelok 3. mája 2004

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 2
  • Konateľod piatok 18. februára 2000

    Adresa Benkova 1, 94911 Nitra, Slovenská republika

  • Jan TancikZaniknuté
    Konateľpiatok 18. februára 2000 – štvrtok 6. októbra 2022

    Adresa Benkova 1, 94911 Nitra, Slovenská republika

Prepojené osoby

2 aktívnych z 16
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od štvrtok 31. januára 2019

    Adresa 1-ya Melitopolskaya 8V/6, 117 628 Moskva, Ruská federácia

    Podiel50 %Vklad410 485 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od sobota 3. novembra 2012

    Adresa Agátova 32, 84101 Bratislava, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad410 485 EUR
  • NVK, s. r. o.Zaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.sobota 3. novembra 2012 – streda 30. januára 2019

    Adresa Karadžičova 7, 81109 Bratislava, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad410 485 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.sobota 31. decembra 2011 – piatok 2. novembra 2012

    Adresa Agátova 32, 84101 Bratislava, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad125 485 EUR
  • NVK, s. r. o.Zaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.sobota 31. decembra 2011 – piatok 2. novembra 2012

    Adresa Karadžičova 7, 81109 Bratislava, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad125 485 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 31. marca 2010 – piatok 30. decembra 2011

    Adresa Agátova 32, 84101 Bratislava, Slovenská republika

    Podiel34,66 %Vklad86 992 EUR
  • Notex L.L.C.Zaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 31. marca 2010 – piatok 30. decembra 2011

    Adresa 1108 E. South Union Avenue, UT 840 47, Midvale, USA

    Podiel65,34 %Vklad163 978 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 11. novembra 2009 – utorok 30. marca 2010

    Adresa Agátova 32, 84101 Bratislava, Slovenská republika

    Podiel1,2 %Vklad1 992 EUR
  • Notex L.L.C.Zaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 11. novembra 2009 – utorok 30. marca 2010

    Adresa 1108 E. South Union Avenue, UT 840 47, Midvale, USA

    Podiel98,8 %Vklad163 978 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 4. mája 2004 – utorok 10. novembra 2009

    Adresa Agátova 32, 84101 Bratislava, Slovenská republika

    Podiel1,2 %Vklad60 000 SKK

Spoločnosti, v ktorých je firma spoločníkom

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Mestský súd Bratislava III
Číslo zápisu
Sro/21151/B
Hlavná činnosť
Nešpecializovaný veľkoobchod
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna

Právne skutočnosti

13 zápisov z obchodného registra

  • piatok 4. decembra 2020Dňa 3.12.2020 bola vykonaná zmena v konaní 6Re/7214/2019 v časti navrhovateľ, z pôvodného Ing. Branislav Klauč na NOTEX L.L.C. SLOVAKIA, s.r.o.
  • štvrtok 31. januára 2019Zápisnica z mimoriadneho valného zhromaždenia konaného dňa 07.12.2018.
  • utorok 2. decembra 2014Zápisnica z rokovania mimoriadneho valného zhromaždenia konaného dňa 19.11.2014.
  • sobota 3. novembra 2012Zápisnica z mimoriadneho valného zhromaždenia zo dňa 11.10.2012.
  • sobota 31. decembra 2011Zápisnica z mimoriadneho valného zhromaždenia zo dňa 21.11.2011.
  • štvrtok 11. augusta 2011Zápisnica z mimoriadneho valného zhromaždenia zo dňa 21.07.2011.
  • streda 31. marca 2010Zápisnica z valného zhromaždenia zo dňa 02.03.2010.
  • utorok 4. mája 2004Dodatok k spoločenskej zmluve - 11.12.2003. Zápisnica mimoriadneho valného zhromaždenia - 11.12.2003.
  • štvrtok 6. februára 2003Zápisnica z valného zhromaždenia zo dňa 25.11.2002. Dodatok č. 1 zo dňa 26.11.2002 k spoločenskej zmluve.
  • utorok 13. augusta 2002Rozhodnutie jediného spoločníka osvedčené do notárskej zápisnice č. N 305/2002, Nz 297/2002 dňa 11.7.2002.
  • streda 14. novembra 2001Zápisnica z mimoriadneho valného zhromaždenia konaného dňa 5.9.2001. Zmluvy o prevode obchodných podielov zo dňa 5.9.2001.
  • štvrtok 10. mája 2001Zápisnica z mimoriadneho valného zhromaždenia dňa 25.4.01. Dodatok č. 1 k spoločenskej zmluve z 26.4.2001. Zmena obchodného mena z ANIX, spol.s r.o. na NOTEX L.L.C. SLOVAKIA, s.r.o.
  • piatok 18. februára 2000Spoločnosť bola založená spoločenskou zmluvou o založení spoločnosti s ručením obmedzeným zo dňa 4.2.2000 v zmysle §§ 56 - 75 a §§ 105 - 153 Zák. č. 513/1991 Zb. v znení zmien a doplnkov.
NOTEX L.L.C. SLOVAKIA, s.r.o.

Sídlo spoločnosti

NOTEX L.L.C. SLOVAKIA, s.r.o.

Karadžičova 7, 81109 Bratislava

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.