Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 35794861・Bratislavská 47, 91701 Trnava・Založené 2000
Obrat 2024
24 tis. €
−8,4 %Zisk 2024
−18 tis. €
−2 639 %Aktíva
12 tis. €
−33 %Vlastný kapitál
−6 714 €
−158 %Zadlženosť
155,3 %
+119 ppHrubá marža
-22,6 %
−70 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-75,8 %
−79 ppZisk / výnosy
ROA
-151,0 %
−155 ppRentabilita aktív
ROE
273,1 %
+267 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,62
−75 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−18 tis. €
−2 219 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-1,9 %
−17 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−3 186 €
−134 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-2,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 30 tis. € | 31 tis. € | 26 tis. € | 24 tis. € |
| Pridaná hodnota | 11 tis. € | 13 tis. € | 13 tis. € | −5 473 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 30 tis. € | 31 tis. € | 26 tis. € | 24 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 420 € | 4 166 € | 722 € | −18 tis. € |
| Daň z príjmov | 294 € | 205 € | 127 € | 340 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 60 tis. € | 65 tis. € | 18 tis. € | 12 tis. € |
| Neobežný majetok | 2 217 € | 2 217 € | 2 217 € | 7 022 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 2 217 € | 2 217 € | 2 217 € | 7 022 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 58 tis. € | 63 tis. € | 16 tis. € | 5 116 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 6 120 € | 6 888 € | 3 256 € | 768 € |
| Finančné účty | 52 tis. € | 56 tis. € | 13 tis. € | 4 348 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 60 tis. € | 65 tis. € | 18 tis. € | 12 tis. € |
| Vlastné imanie | 6 731 € | 11 tis. € | 12 tis. € | −6 714 € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | −991 € | −571 € | 3 595 € | 4 317 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 420 € | 4 166 € | 722 € | −18 tis. € |
| Záväzky | 54 tis. € | 54 tis. € | 6 540 € | 19 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 11 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 54 tis. € | 54 tis. € | 6 540 € | 8 302 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
19 registrovaných činností
Adresa Závodná 12297/3C, 82106 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice, Slovenská republika
Adresa Jungmannova 8, 85101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Teodora Tekela 11, 91701 Trnava, Slovenská republika
Adresa Jungmannova 8, Bratislava, Slovenská republika
Adresa Rázcestie 2/135, 90089 Častá, Slovenská republika
Adresa Bratislavská ulica 5235/47, 91702 Trnava, Slovenská republika
Adresa Kadnárova 35, 83105 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Teodora Tekela 11, 91701 Trnava, Slovenská republika
Adresa Teodora Tekela 11, 91701 Trnava, Slovenská republika
Adresa Jungmannova 8, Bratislava, Slovenská republika
Adresa Jungmanova 8, Bratislava, Slovenská republika
Adresa Jungmannova 8, Bratislava, Slovenská republika
Adresa Jungmannova 8, Bratislava, Slovenská republika
Adresa Rázcestie 2/135, 90089 Častá, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
4 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.