Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 35795522・Nad lúčkami 37, 84105 Bratislava・Založené 2000
Obrat 2024
46 tis. €
−5,3 %Zisk 2024
3 581 €
−1,1 %Aktíva
34 tis. €
+32 %Vlastný kapitál
30 tis. €
+13 %Zadlženosť
11,5 %
+14 ppHrubá marža
19,0 %
−6,7 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
7,8 %
+0,3 ppZisk / výnosy
ROA
10,5 %
−3,5 ppRentabilita aktív
ROE
11,9 %
−1,7 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
8,62
−59 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
4 367 €
+0,6 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
18,0 %
+1,4 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
30 tis. €
+23 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
28,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 34 tis. € | 40 tis. € | 48 tis. € | 46 tis. € |
| Pridaná hodnota | 11 tis. € | 13 tis. € | 12 tis. € | 8 679 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 34 tis. € | 40 tis. € | 48 tis. € | 46 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 464 € | 2 348 € | 3 622 € | 3 581 € |
| Daň z príjmov | 308 € | 467 € | 721 € | 786 € |
| Daň z príjmov splatná | 308 € | 467 € | 721 € | 786 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 26 tis. € | 25 tis. € | 26 tis. € | 34 tis. € |
| Neobežný majetok | 10 tis. € | 4 077 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 10 tis. € | 4 077 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 16 tis. € | 20 tis. € | 26 tis. € | 34 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 15 tis. € | 4 903 € | 4 639 € | 10 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 1 123 € | 15 tis. € | 21 tis. € | 24 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 101 € | 101 € | 116 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 26 tis. € | 25 tis. € | 26 tis. € | 34 tis. € |
| Vlastné imanie | 21 tis. € | 23 tis. € | 27 tis. € | 30 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 664 € | 665 € | 664 € | 664 € |
| HV minulých rokov | 12 tis. € | 13 tis. € | 16 tis. € | 19 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 464 € | 2 348 € | 3 622 € | 3 581 € |
| Záväzky | 5 775 € | 1 510 € | −757 € | 3 916 € |
| Dlhodobé záväzky | −1 991 € | −1 991 € | −1 991 € | −1 692 € |
| Krátkodobé záväzky | 3 936 € | 1 181 € | 1 234 € | 3 946 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 3 830 € | 2 320 € | 0 € | 1 662 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
14 registrovaných činností
Adresa Tri vody V 1621/56, 90045 Malinovo, Slovenská republika
Adresa Silvánska 418/20, 84104 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Nad Lúčkami 37, 84105 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Nová Bošáca 162, 91308 Nová Bošáca, Slovenská republika
Adresa Tri vody V 1621/56, 90045 Malinovo, Slovenská republika
Adresa Silvánska 418/20, 84104 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Nad Lúčkami 37, 84105 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Nad Lúčkami 37, 84105 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Nad Lúčkami 37, 84105 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Blagoevova 20, 85105 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Nad Lúčkami 37, 84105 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Blagoevova 20, 85104 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Nová Bošáca 162, 91308 Nová Bošáca, Slovenská republika
Adresa Tranovského 4, 84102 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
6 zápisov z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.