Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 35795875・Estónska 49, 82106 Bratislava・Založené 2000
Obrat 2025
2 126 €
−89 %Zisk 2025
−1 564 €
+92 %Aktíva
3 254 €
−29 %Vlastný kapitál
−2 449 €
−177 %Zadlženosť
175,3 %
+56 ppHrubá marža
-33,0 %
+69 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-73,6 %
+22 ppZisk / výnosy
ROA
-48,1 %
+367 ppRentabilita aktív
ROE
63,9 %
−2 078 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,57
−25 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−1 224 €
+93 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-27,8 %
−26 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−2 449 €
−88 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-23,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 23 tis. € | 34 tis. € | 19 tis. € | 2 071 € |
| Pridaná hodnota | −4 659 € | −2 925 € | −19 tis. € | −684 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 23 tis. € | 34 tis. € | 20 tis. € | 2 126 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −6 126 € | −3 651 € | −19 tis. € | −1 564 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 15 tis. € | 16 tis. € | 4 559 € | 3 254 € |
| Neobežný majetok | 417 € | 417 € | 417 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 417 € | 417 € | 417 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 14 tis. € | 16 tis. € | 4 142 € | 3 254 € |
| Zásoby | 12 tis. € | 12 tis. € | 1 862 € | 1 862 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 202 € | 512 € | 399 € | 412 € |
| Finančné účty | 2 233 € | 3 592 € | 1 881 € | 980 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 15 tis. € | 16 tis. € | 4 559 € | 3 254 € |
| Vlastné imanie | 12 tis. € | 8 269 € | −884 € | −2 449 € |
| Základné imanie | 7 967 € | 7 967 € | 7 967 € | 7 967 € |
| HV minulých rokov | 0 € | −6 127 € | 0 € | −19 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −6 126 € | −3 651 € | −19 tis. € | −1 564 € |
| Záväzky | 2 637 € | 8 058 € | 5 443 € | 5 703 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 2 637 € | 8 058 € | 5 443 € | 5 703 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
1 registrovaná činnosť
Adresa Estónska 49, 82106 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Estónska 49, 82106 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Tessedik Samuel u., 41, Debrecín, Maďarsko
Adresa Estónska 49, 82106 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Tessedik Samuel u., 41, Debrecín, Maďarsko
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.