Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 35801166・Nám. SNP 14, 81106 Bratislava・Založené 2000
Obrat 2025
698 tis. €
+127 %Zisk 2025
−716 €
−523 %Aktíva
254 tis. €
−49 %Vlastný kapitál
−64 €
−110 %Zadlženosť
100,0 %
+0,2 ppHrubá marža
13,1 %
+2,7 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-0,1 %
−0,1 ppZisk / výnosy
ROA
-0,3 %
−0,3 ppRentabilita aktív
ROE
1 118,8 %
+1 136 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,83
+59 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
16 tis. €
+440 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
104,6 %
+0,6 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
68 tis. €
+32 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
8,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 334 tis. € | 316 tis. € | 306 tis. € | 698 tis. € |
| Pridaná hodnota | 64 tis. € | 55 tis. € | 32 tis. € | 91 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 406 tis. € | 417 tis. € | 308 tis. € | 698 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 16 tis. € | −79 tis. € | −115 € | −716 € |
| Daň z príjmov | 1 359 € | 3 816 € | 3 011 € | 16 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 432 tis. € | 357 tis. € | 497 tis. € | 254 tis. € |
| Neobežný majetok | 109 tis. € | 116 tis. € | 106 tis. € | 103 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 109 tis. € | 106 tis. € | 106 tis. € | 103 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 292 € | 9 941 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 323 tis. € | 241 tis. € | 392 tis. € | 151 tis. € |
| Zásoby | 73 tis. € | 141 tis. € | 117 tis. € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 165 tis. € | 26 tis. € | 192 tis. € | 158 tis. € |
| Finančné účty | 84 tis. € | 74 tis. € | 82 tis. € | −7 247 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 432 tis. € | 357 tis. € | 497 tis. € | 254 tis. € |
| Vlastné imanie | 231 tis. € | 767 € | 652 € | −64 € |
| Základné imanie | 6 972 € | 6 972 € | 6 972 € | 6 972 € |
| HV minulých rokov | 129 tis. € | −6 877 € | −86 tis. € | −86 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 16 tis. € | −79 tis. € | −115 € | −716 € |
| Záväzky | 200 tis. € | 356 tis. € | 497 tis. € | 254 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 67 tis. € | 107 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 62 tis. € | 242 tis. € | 340 tis. € | 82 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 137 tis. € | 113 tis. € | 89 tis. € | 65 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 795 € | 9 € | 450 € | −58 € |
| Rezervy | 150 € | 300 € | 250 € | 350 € |
Vývoj daňových povinností
30 registrovaných činností
Adresa Vajnorská 6, 83104 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Nezábudková 4, Bratislava, Slovenská republika
Adresa Včelárska 5, Bratislava, Slovenská republika
Adresa Vajnorská 6, Bratislava, Slovenská republika
Adresa Nezábudkova 4, 82101 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Vajnorská 6, 83104 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Včelárska 5, 82105 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Nezábudkova 4, 82101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Nezábudkova 4, 82101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Vajnorská 6, 83104 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Včelárska 5, 82105 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Nezábudková 4, Bratislava, Slovenská republika
Adresa Včelárska 5, Bratislava, Slovenská republika
Adresa Vajnorská 6, Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
4 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.