Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 35805366・Gallayova 25, 84102 Bratislava・Založené 2001
Obrat 2025
1,16 mil. €
+214 %Zisk 2025
21 tis. €
−30 %Aktíva
586 tis. €
+75 %Vlastný kapitál
187 tis. €
+13 %Zadlženosť
68,1 %
+18 ppHrubá marža
6,9 %
−14 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,9 %
−6,5 ppZisk / výnosy
ROA
3,6 %
−5,5 ppRentabilita aktív
ROE
11,4 %
−7,0 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,86
−77 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
27 tis. €
−23 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,3 %
+8,0 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
332 tis. €
+15 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
112,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 280 tis. € | 270 tis. € | 358 tis. € | 1,15 mil. € |
| Pridaná hodnota | 55 tis. € | 28 tis. € | 75 tis. € | 80 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 280 tis. € | 271 tis. € | 368 tis. € | 1,16 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 21 tis. € | −16 tis. € | 31 tis. € | 21 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 4 652 € | 5 773 € |
| Položka | 2021 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 194 tis. € | 322 tis. € | 335 tis. € | 586 tis. € |
| Neobežný majetok | 29 tis. € | 34 tis. € | 21 tis. € | 76 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 29 tis. € | 34 tis. € | 21 tis. € | 76 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 165 tis. € | 287 tis. € | 314 tis. € | 510 tis. € |
| Zásoby | 8 898 € | 9 217 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 100 tis. € | 100 tis. € | 88 tis. € |
| Krátkodobé pohľadávky | 54 tis. € | 17 tis. € | 16 tis. € | 76 tis. € |
| Finančné účty | 102 tis. € | 161 tis. € | 198 tis. € | 347 tis. € |
| Položka | 2021 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 194 tis. € | 322 tis. € | 335 tis. € | 586 tis. € |
| Vlastné imanie | 78 tis. € | 135 tis. € | 166 tis. € | 187 tis. € |
| Základné imanie | 6 972 € | 6 972 € | 6 972 € | 6 972 € |
| HV minulých rokov | 50 tis. € | 144 tis. € | 128 tis. € | 158 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 21 tis. € | −16 tis. € | 31 tis. € | 21 tis. € |
| Záväzky | 116 tis. € | 186 tis. € | 169 tis. € | 399 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 81 tis. € | 101 tis. € | 132 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 45 tis. € | 65 tis. € | 25 tis. € | 179 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 40 tis. € | 33 tis. € | 88 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 71 tis. € | 0 € | 9 577 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 80 € | 80 € |
Vývoj daňových povinností
5 registrovaných činností
Adresa Gallayova 25, 84102 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Staré záhrady 36, Bratislava, Slovenská republika
Adresa Sabinovská 28, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa Gallayova 25, 84102 Bratislava - mestská časť Dúbravka, Slovenská republika
Adresa Gallayova 25, 84102 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Staré záhrady 36, Bratislava, Slovenská republika
Adresa Bajkalská 2334, Poprad, Slovenská republika
Adresa Sabinovská 28, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa Staré záhrady 36, Bratislava, Slovenská republika
Adresa Bajkalská 2334, Poprad, Slovenská republika
Adresa Sabinovská 28, 08001 Prešov, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.