Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

V konkurze

BUILDHOUSE, s.r.o. v konkurze

Finančný profil firmyIČO 35808349Hlavná 77, 90029 Nová DedinkaZaložené 2001

Obrat 2025

10

IČO
35808349
DIČ
2020202206
IČ DPH
Sídlo
BUILDHOUSE, s.r.o. v konkurzeHlavná 77 90029 Nová Dedinka
Dátum vzniku
streda 21. marca 2001
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerMestský súd Bratislava III, Sro/23702/B

Zisk 2025

−56 tis. €

+11 %

Aktíva

1,54 mil. €

−2,5 %

Vlastný kapitál

121 tis. €

−32 %

Zadlženosť

92,2 %

+3,3 pp

Hrubá marža

-3 990,0 %

Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+11 %
206 tis. €74 tis. €83 tis. €54 tis. €9 816 €−200 tis. €−81 tis. €−128 tis. €−323 tis. €−60 tis. €−62 tis. €−56 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Tržby

394 tis. €354 tis. €769 tis. €588 tis. €1,34 mil. €464 tis. €165 tis. €10 €18 €12 €0 €10 €201420152016201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

-556 470,0 %

Zisk / výnosy

ROA

-3,6 %

+0,3 pp

Rentabilita aktív

ROE

-46,2 %

−11 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

0,00

+110 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

−55 tis. €

+10 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

-0,4 %

+0,2 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

−1,42 mil. €

−1,2 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

-65,3 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

539 tis. €2014601 tis. €20151,84 mil. €2016879 tis. €20171,17 mil. €2018441 tis. €2019131 tis. €202013 tis. €2021655 tis. €202212 €20230 €202410 €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru18 €12 €0 €10 €
Pridaná hodnota−9 585 €−11 tis. €−7 920 €−399 €
Výnosy z hospodárskej činnosti655 tis. €12 €0 €10 €
Výsledok hospodárenia po zdanení−323 tis. €−60 tis. €−62 tis. €−56 tis. €
Daň z príjmov0 €0 €340 €198 €

Aktíva

  • Neobežný majetok1,54 mil. €
  • Obežný majetok66 €

Pasíva

  • Vlastné imanie121 tis. €
  • Záväzky1,42 mil. €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom1,63 mil. €1,61 mil. €1,58 mil. €1,54 mil. €
Neobežný majetok1,63 mil. €1,61 mil. €1,58 mil. €1,54 mil. €
Dlhodobý hmotný majetok1,63 mil. €1,61 mil. €1,58 mil. €1,54 mil. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok106 €29 €31 €66 €
Zásoby0 €0 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky105 €29 €31 €66 €
Finančné účty1 €0 €0 €0 €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky1,63 mil. €1,61 mil. €1,58 mil. €1,54 mil. €
Vlastné imanie298 tis. €238 tis. €176 tis. €121 tis. €
Základné imanie11 tis. €11 tis. €11 tis. €11 tis. €
HV minulých rokov−546 tis. €−869 tis. €−929 tis. €−991 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení−323 tis. €−60 tis. €−62 tis. €−56 tis. €
Záväzky1,33 mil. €1,37 mil. €1,41 mil. €1,42 mil. €
Dlhodobé záväzky11 tis. €7 225 €7 316 €7 261 €
Krátkodobé záväzky1,32 mil. €1,36 mil. €1,4 mil. €1,42 mil. €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

2 880 €2 880 €2 880 €2 880 €0 €0 €0 €0 €0 €0 €340 €198 €201420152016201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHRok vzniku dôvodov2019Dátum zverejneniaštvrtok 25. februára 2021Dátum odobratia zo zoznamupiatok 3. apríla 2026Áno
  • Nadmerný odpočet DPHNie
  • Index daňovej spoľahlivostiNeuvedené
  • Dlh na daniÁno
  • Dlh vo VšZPVýška dlhu3 270,47 €Áno
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniVýška dlhu6 008,9 €Áno

Predmet podnikania

20 registrovaných činností

  • podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomPlatné od streda 3. septembra 2014
  • prevádzkovanie nákladnej cestnej dopravyPlatné od streda 3. septembra 2014
  • Výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementuPlatné od sobota 17. novembra 2012
  • dobývanie ložísk nevyhradených nerastov vrátane úpravy a zušľachťovania nerastov vykonávaných v súvislosti s ich dobývaním, zabezpečovanie a likvidácia lomov s výnimkou vyhľadávania a prieskumu ložísk nevyhradených nerastov ( § 3 písm. a/ zák. č. 51/1988 Zb.),Platné od utorok 26. júna 2007
  • otvárka, príprava a dobývanie výhradných ložísk ( § 2 písm. b/ zák. č. 51/1988 Zb.),Platné od utorok 26. júna 2007
  • úprava a zušľachťovanie nerastov vykonávané v súvislosti s ich dobývaním ( § 2písm.d/ zák. č. 51/1988Zb.),Platné od utorok 26. júna 2007
  • zriaďovanie a prevádzka odvalov, výsypiek a odkalísk pri činnostiach uvedených v písmenách b) až d) ( § 2 písm. e/ zák. č. 51/1988Zb.),Platné od utorok 26. júna 2007
  • zriaďovanie, zabezpečovanie a likvidácia lomov (§ 2 písm. c/ zák. č. 51/1988 Zb.),Platné od utorok 26. júna 2007
  • poľnohospodárska výroba vrátane predaja poľnohospodárskych výrobkov,Platné od štvrtok 17. mája 2007
  • predaj štrkov a pieskov,Platné od štvrtok 17. mája 2007

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

2 aktívnych z 4
  • Konateľod streda 30. júla 2014

    Adresa Bazová 16, 82108 Bratislava, Slovenská republika

  • Konateľod streda 21. marca 2001

    Adresa Hlavná 77, 90029 Nová Dedinka, Slovenská republika

  • Ernest StigliczZaniknuté
    Konateľstreda 21. marca 2001 – streda 16. mája 2007

    Adresa Hlavná 77, Nová Dedinka, Slovenská republika

  • Konateľstreda 21. marca 2001 – streda 16. mája 2007

    Adresa Studenohorská 91, Bratislava, Slovenská republika

Prepojené osoby

3 aktívnych z 12
  • Správca konkurznej podstatyod piatok 19. decembra 2025

    Adresa Konventná 6, 81103 Bratislava, Slovenská republika

  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od štvrtok 15. septembra 2022

    Adresa Bazova 16, 82108 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika

    Podiel33 %Vklad3 498 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od štvrtok 13. júna 2019

    Adresa Hlavná 77, 90029 Nová Dedinka, Slovenská republika

    Podiel67 %Vklad7 102 EUR
  • Správca konkurznej podstatyštvrtok 10. júla 2025 – pondelok 23. marca 2026

    Adresa Kominárska 2,4, 83104 Bratislava, Slovenská republika

  • Jozef UlbrichtZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 13. júna 2019 – streda 14. septembra 2022

    Adresa Bazova 16, 82108 Bratislava, Slovenská republika

    Podiel33 %Vklad3 498 EUR
  • Ernest StigliczZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 3. septembra 2014 – streda 12. júna 2019

    Adresa Hlavná 77, 90029 Nová Dedinka, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad3 485,36 EUR
  • Jozef UlbrichtZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 3. septembra 2014 – streda 12. júna 2019

    Adresa Bazova 16, 82108 Bratislava, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad3 485,36 EUR
  • Ernest StigliczZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.sobota 10. apríla 2010 – utorok 2. septembra 2014

    Adresa Hlavná 77, 90029 Nová Dedinka, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad6 970,72 EUR
  • Ernest StigliczZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 17. mája 2007 – piatok 9. apríla 2010

    Adresa Hlavná 77, 90029 Nová Dedinka, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad210 000 SKK
  • Ernest StigliczZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 21. marca 2001 – streda 16. mája 2007

    Adresa Hlavná 77, Nová Dedinka, Slovenská republika

    Podiel33,33 %Vklad70 000 SKK

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Mestský súd Bratislava III
Číslo zápisu
Sro/23702/B
Právny stav
V konkurze
Hlavná činnosť
Prevádzka štrkovísk a pieskovísk, ťažba ílu a kaolínu
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna

Právne skutočnosti

6 zápisov z obchodného registra

  • utorok 24. marca 2026Konkurz: Vyhlásenie konkurzu - dátum: 10.7.2025 Vyhlásenie konkurzu - popis: Uznesením Mestského súdu Bratislava III sp. zn. 81K/36/2024 - 203 zo dňa 03.07.2025 právoplatným dňa 26.7.2025 a vykonateľným dňa 10.7.2025 bol vyhlásený konkurz na majetok dlžníka: BUILDHOUSE, s.r.o., Hlavná 77, Nová Dedinka 900 29, IČO: 35 808 349 a súd ustanovil do funkcie správcu: 1st restructuring, k.s., so sídlom kancelárie Kominárska 2,4, 831 04 Bratislava, značka správcu: S 1797.
  • streda 3. septembra 2014Zápisnica zo zasadnutia valného zhromaždenia zo dňa 30.07.2014
  • sobota 17. novembra 2012Zápisnica zo zasadnutia mimoriadneho valného zhromaždenia zo dňa 23.10. 2012
  • utorok 26. júna 2007Rozhodnutie jediného spoločníka zo dňa 30.04.2007 - zmena v predmete podnikania (činnosti). Banské oprávnenie č. 1865/2002 vydané Obvodným banským úradom v Bratislave.
  • streda 21. marca 2001Obchodná spoločnosť bola založená spoločenskou zmluvou o založení spoločnosti s ručením obmedzeným zo dňa 9.3.2001 v zmysle §§ 105-153 zák.č. 513/1991 Zb. v znení zmien a doplnkov.
  • piatok 26. septembra 2025Konkurz: Vyhlásenie konkurzu - dátum: 10.7.2025 Vyhlásenie konkurzu - popis: Uznesením Mestského súdu Bratislava III sp. zn. 81K/36/2024 - 203 zo dňa 03.07.2025 právoplatným dňa 26.7.2025 a vykonateľným dňa 10.7.2025 bol vyhlásený konkurz na majetok dlžníka: BUILDHOUSE, s.r.o., Hlavná 77, Nová Dedinka 900 29, IČO: 35 808 349 a súd ustanovil do funkcie správcu: 1st restructuring, k.s., so sídlom kancelárie Kominárska 2,4, 831 04 Bratislava, značka správcu: S 1797.
BUILDHOUSE, s.r.o. v konkurze

Sídlo spoločnosti

BUILDHOUSE, s.r.o. v konkurze

Hlavná 77, 90029 Nová Dedinka

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.