Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 35809884・Elektrárenská 1, 83104 Bratislava・Založené 2001
Obrat 2025
1,17 mil. €
+28 %Zisk 2025
15 tis. €
+94 %Aktíva
1,1 mil. €
+33 %Vlastný kapitál
412 tis. €
+3,8 %Zadlženosť
62,5 %
+10 ppHrubá marža
31,1 %
+0,6 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,3 %
+0,4 ppZisk / výnosy
ROA
1,4 %
+0,4 ppRentabilita aktív
ROE
3,7 %
+1,7 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
5,43
+76 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
20 tis. €
+71 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
24,2 %
−8,9 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
450 tis. €
+45 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-1,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 1,15 mil. € | 958 tis. € | 910 tis. € | 1,0 mil. € |
| Pridaná hodnota | 280 tis. € | 286 tis. € | 277 tis. € | 311 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 1,24 mil. € | 1,02 mil. € | 913 tis. € | 1,17 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 50 tis. € | 16 tis. € | 7 770 € | 15 tis. € |
| Daň z príjmov | 14 tis. € | 8 908 € | 3 840 € | 4 801 € |
| Daň z príjmov splatná | 14 tis. € | 8 908 € | 3 840 € | 4 801 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 628 tis. € | 784 tis. € | 828 tis. € | 1,1 mil. € |
| Neobežný majetok | 325 tis. € | 312 tis. € | 363 tis. € | 535 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 325 tis. € | 312 tis. € | 363 tis. € | 524 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 12 tis. € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 294 tis. € | 465 tis. € | 459 tis. € | 551 tis. € |
| Zásoby | 3 861 € | 305 tis. € | 375 tis. € | 378 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 261 tis. € | 134 tis. € | 80 tis. € | 99 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 29 tis. € | 27 tis. € | 3 470 € | 74 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 8 433 € | 6 942 € | 6 624 € | 12 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 628 tis. € | 784 tis. € | 828 tis. € | 1,1 mil. € |
| Vlastné imanie | 372 tis. € | 389 tis. € | 397 tis. € | 412 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 664 € | 664 € | 664 € | 664 € |
| HV minulých rokov | −229 tis. € | −179 tis. € | −162 tis. € | −155 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 50 tis. € | 16 tis. € | 7 770 € | 15 tis. € |
| Záväzky | 255 tis. € | 395 tis. € | 431 tis. € | 688 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 95 tis. € | 90 tis. € | 154 tis. € | 461 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 113 tis. € | 138 tis. € | 149 tis. € | 102 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 90 tis. € | 74 tis. € | 57 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 45 tis. € | 74 tis. € | 51 tis. € | 67 tis. € |
| Rezervy | 1 659 € | 2 138 € | 3 615 € | 1 326 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
7 registrovaných činností
Adresa Pasienková 1667/13, 90041 Rovinka, Slovenská republika
Adresa Pri Kríži 526/14, 90028 Zálesie, Slovenská republika
Adresa Švabinského 22, Bratislava, Slovenská republika
Adresa Pasienková 1667/13, 90041 Rovinka, Slovenská republika
Adresa Pri Kríži 526/14, 90028 Zálesie, Slovenská republika
Adresa Pri Kríži 526/14, 90028 Zálesie, Slovenská republika
Adresa Švabinského 22, Bratislava, Slovenská republika
Adresa Švabinského 22, Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.