Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 35814977・Záhradnícka 58/A, 82108 Bratislava・Založené 2001
Obrat 2025
0 €
Zisk 2025
−556 €
−116 %Aktíva
139 tis. €
−0,4 %Vlastný kapitál
7 076 €
−11 %Zadlženosť
94,9 %
+0,6 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
ROA
-0,4 %
−0,2 ppRentabilita aktív
ROE
-7,9 %
−4,6 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,06
−0,7 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−216 €
+16 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-157,4 %
−157 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
7 829 €
−10 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Čistý dlh
−21 tis. €
+2,6 %Úročený dlh − finančné účty − krátkodobý finančný majetok
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | −218 € | −246 € | −160 € | −118 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −308 € | −342 € | −257 € | −556 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 0 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 140 tis. € | 139 tis. € | 139 tis. € | 139 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 140 tis. € | 139 tis. € | 139 tis. € | 139 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 118 tis. € | 118 tis. € | 118 tis. € | 118 tis. € |
| Finančné účty | 22 tis. € | 21 tis. € | 21 tis. € | 21 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 140 tis. € | 139 tis. € | 139 tis. € | 139 tis. € |
| Vlastné imanie | 8 572 € | 8 230 € | 7 973 € | 7 076 € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | −16 tis. € | −16 tis. € | −17 tis. € | −17 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −308 € | −342 € | −257 € | −556 € |
| Záväzky | 131 tis. € | 131 tis. € | 131 tis. € | 131 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 753 € | 753 € | 753 € | 753 € |
| Krátkodobé záväzky | 130 tis. € | 130 tis. € | 130 tis. € | 131 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
7 registrovaných činností
Adresa Slnečná 162/9, 02901 Námestovo, Slovenská republika
Adresa Hlavná 503, 02944 Rabča, Slovenská republika
Adresa Slnečná 162/9, 02901 Námestovo, Slovenská republika
Adresa Slnečná 162/9, 02901 Námestovo, Slovenská republika
Adresa Slnečná 162/9, 02901 Námestovo, Slovenská republika
Adresa Hlavná 503, 02944 Rabča, Slovenská republika
Adresa Slnečná 162/9, 02901 Námestovo, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
4 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.