Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 35816619・Studienka 101, 90875 Studienka・Založené 2001
Obrat 2025
19 €
Zisk 2025
−5 143 €
−63 %Aktíva
3 322 €
−94 %Vlastný kapitál
−128 tis. €
−4,3 %Zadlženosť
3 940,7 %
+3 613 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-27 068,4 %
Zisk / výnosy
ROA
-154,8 %
−149 ppRentabilita aktív
ROE
4,0 %
+1,4 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,00
−99 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−4 803 €
−70 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-7,1 %
+5,0 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−130 tis. €
−3,3 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-34,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 2 204 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | −7 193 € | −2 858 € | −2 493 € | −2 116 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 8 904 € | 2 315 € | 0 € | 19 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −22 tis. € | −2 669 € | −3 160 € | −5 143 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 50 tis. € | 56 tis. € | 54 tis. € | 3 322 € |
| Neobežný majetok | 5 149 € | 5 149 € | 5 149 € | 2 832 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 5 149 € | 5 149 € | 5 149 € | 2 832 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 45 tis. € | 51 tis. € | 49 tis. € | 490 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 50 tis. € | 50 tis. € | 50 tis. € | 0 € |
| Finančné účty | −5 491 € | 577 € | −1 867 € | 490 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 50 tis. € | 56 tis. € | 54 tis. € | 3 322 € |
| Vlastné imanie | −117 tis. € | −119 tis. € | −122 tis. € | −128 tis. € |
| Základné imanie | 17 tis. € | 17 tis. € | 17 tis. € | 17 tis. € |
| HV minulých rokov | −112 tis. € | −133 tis. € | −136 tis. € | −139 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −22 tis. € | −2 669 € | −3 160 € | −5 143 € |
| Záväzky | 167 tis. € | 175 tis. € | 176 tis. € | 131 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 510 € | 510 € | 510 € | 510 € |
| Krátkodobé záväzky | 166 tis. € | 174 tis. € | 174 tis. € | 130 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
15 registrovaných činností
Adresa Majerníkova 14, Bratislava, Slovenská republika
Adresa Studienka 101, Studienka, Slovenská republika
Adresa Majerníkova 14, Bratislava, Slovenská republika
Adresa Studienka 101, Studienka, Slovenská republika
Adresa Majerníkova 14, Bratislava, Slovenská republika
Adresa Studienka 101, Studienka, Slovenská republika
Adresa Majerníkova 14, Bratislava, Slovenská republika
Adresa Studienka 101, Studienka, Slovenská republika
Adresa Majerníkova 14, Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.