Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 35822813・Černyševského 26, 85101 Bratislava・Založené 2001
Obrat 2025
693 tis. €
+256 %Zisk 2025
9 193 €
+451 %Aktíva
89 tis. €
−67 %Vlastný kapitál
69 tis. €
+15 %Zadlženosť
22,7 %
−55 ppHrubá marža
7,0 %
−4,0 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,3 %
+2,7 ppZisk / výnosy
ROA
10,3 %
+11 ppRentabilita aktív
ROE
13,3 %
+18 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
5,02
−72 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
13 tis. €
+887 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
29,5 %
+87 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
25 tis. €
−90 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
9,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 340 tis. € | 524 tis. € | 194 tis. € | 687 tis. € |
| Pridaná hodnota | 33 tis. € | 45 tis. € | 21 tis. € | 48 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 340 tis. € | 524 tis. € | 194 tis. € | 693 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 2 512 € | 11 tis. € | −2 616 € | 9 193 € |
| Daň z príjmov | 677 € | 3 045 € | 960 € | 3 840 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 125 tis. € | 88 tis. € | 271 tis. € | 89 tis. € |
| Neobežný majetok | 3 262 € | 0 € | 0 € | 58 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 3 262 € | 0 € | 0 € | 58 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 122 tis. € | 88 tis. € | 271 tis. € | 31 tis. € |
| Zásoby | 67 € | 68 € | 54 € | 2 403 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 55 tis. € | 9 686 € | 142 tis. € | 6 901 € |
| Finančné účty | 67 tis. € | 79 tis. € | 129 tis. € | 22 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 125 tis. € | 88 tis. € | 271 tis. € | 89 tis. € |
| Vlastné imanie | 57 tis. € | 66 tis. € | 60 tis. € | 69 tis. € |
| Základné imanie | 51 tis. € | 51 tis. € | 51 tis. € | 51 tis. € |
| HV minulých rokov | −1 988 € | −1 988 € | 5 727 € | 3 111 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 2 512 € | 11 tis. € | −2 616 € | 9 193 € |
| Záväzky | 68 tis. € | 23 tis. € | 212 tis. € | 20 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 62 tis. € | 9 438 € | 197 tis. € | 14 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 5 855 € | 13 tis. € | 15 tis. € | 6 255 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 369 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
7 registrovaných činností
Adresa Pifflova č. 8, 85101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Pifflova 8, 85101 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Budatínska 12, 85106 Bratislava - Petržalka, Slovenská republika
Adresa Pifflova č. 8, 85101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Pezinská 273, 90201 Vinosady, Slovenská republika
Adresa Pifflova č. 8, 85101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Pifflova č. 8, 85101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Pezinská 273, 90201 Vinosady, Slovenská republika
Adresa Pezinská 273, 90201 Vinosady, Slovenská republika
Adresa Pifflova č. 8, 85101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Pifflova č. 8, 85101 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
8 zápisov z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.