Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 35824921・Hlavná 141, 90027 Bernolákovo・Založené 2001
Obrat 2025
256 tis. €
−9,8 %Zisk 2025
56 tis. €
−19 %Aktíva
294 tis. €
+2,8 %Vlastný kapitál
292 tis. €
+9,0 %Zadlženosť
0,8 %
−5,6 ppHrubá marža
36,3 %
−4,0 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
21,9 %
−2,5 ppZisk / výnosy
ROA
19,1 %
−5,2 ppRentabilita aktív
ROE
19,2 %
−6,7 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
123,60
+732 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
71 tis. €
−19 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,2 %
−0,3 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
255 tis. €
+1,6 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-0,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 327 tis. € | 295 tis. € | 284 tis. € | 255 tis. € |
| Pridaná hodnota | 65 tis. € | 81 tis. € | 115 tis. € | 93 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 328 tis. € | 295 tis. € | 284 tis. € | 256 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 41 tis. € | 58 tis. € | 69 tis. € | 56 tis. € |
| Daň z príjmov | 11 tis. € | 16 tis. € | 19 tis. € | 15 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 234 tis. € | 298 tis. € | 286 tis. € | 294 tis. € |
| Neobežný majetok | 15 tis. € | 15 tis. € | 17 tis. € | 37 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 15 tis. € | 15 tis. € | 17 tis. € | 37 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 218 tis. € | 283 tis. € | 269 tis. € | 257 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 98 tis. € | 92 tis. € | 45 tis. € | 59 tis. € |
| Finančné účty | 120 tis. € | 191 tis. € | 224 tis. € | 199 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 234 tis. € | 298 tis. € | 286 tis. € | 294 tis. € |
| Vlastné imanie | 217 tis. € | 275 tis. € | 268 tis. € | 292 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | 169 tis. € | 210 tis. € | 191 tis. € | 228 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 41 tis. € | 58 tis. € | 69 tis. € | 56 tis. € |
| Záväzky | 16 tis. € | 23 tis. € | 19 tis. € | 2 467 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 16 tis. € | 23 tis. € | 18 tis. € | 2 082 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 385 € | 385 € | 385 € |
Vývoj daňových povinností
9 registrovaných činností
Adresa Veltlínska 7, 83102 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Veltlínska 7, 83102 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Družstevná 7, 90027 Bernolákovo, Slovenská republika
Adresa Veltlínska 7, 83102 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Družstevná 7, 90027 Bernolákovo, Slovenská republika
Adresa Veltlínska 7, 83102 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.