Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 35825235・Bleduľová 66, 84108 Bratislava・Založené 2001
Obrat 2024
375 tis. €
−21 %Zisk 2024
36 tis. €
−52 %Aktíva
653 tis. €
−0,1 %Vlastný kapitál
517 tis. €
+7,5 %Zadlženosť
20,9 %
−5,6 ppHrubá marža
51,9 %
+8,5 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
9,7 %
−6,3 ppZisk / výnosy
ROA
5,6 %
−6,0 ppRentabilita aktív
ROE
7,0 %
−8,7 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,74
+66 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
47 tis. €
−51 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
23,6 %
+1,8 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
95 tis. €
+1 085 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
1,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 421 tis. € | 488 tis. € | 472 tis. € | 371 tis. € |
| Pridaná hodnota | 160 tis. € | 142 tis. € | 205 tis. € | 193 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 421 tis. € | 492 tis. € | 472 tis. € | 375 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 51 tis. € | 41 tis. € | 76 tis. € | 36 tis. € |
| Daň z príjmov | 14 tis. € | 13 tis. € | 21 tis. € | 11 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 499 tis. € | 638 tis. € | 654 tis. € | 653 tis. € |
| Neobežný majetok | 411 tis. € | 399 tis. € | 480 tis. € | 429 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 408 tis. € | 396 tis. € | 477 tis. € | 426 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 2 933 € | 2 933 € | 2 933 € | 2 933 € |
| Obežný majetok | 88 tis. € | 238 tis. € | 174 tis. € | 224 tis. € |
| Zásoby | 156 € | 173 € | 645 € | 584 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 82 tis. € | 233 tis. € | 142 tis. € | 134 tis. € |
| Finančné účty | 5 497 € | 5 003 € | 31 tis. € | 90 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 499 tis. € | 638 tis. € | 654 tis. € | 653 tis. € |
| Vlastné imanie | 364 tis. € | 405 tis. € | 481 tis. € | 517 tis. € |
| Základné imanie | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € |
| HV minulých rokov | 304 tis. € | 355 tis. € | 397 tis. € | 472 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 51 tis. € | 41 tis. € | 76 tis. € | 36 tis. € |
| Záväzky | 135 tis. € | 232 tis. € | 173 tis. € | 136 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 130 tis. € | 224 tis. € | 166 tis. € | 129 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 10 € | 10 € |
| Rezervy | 5 467 € | 8 069 € | 7 145 € | 7 564 € |
Vývoj daňových povinností
40 registrovaných činností
Adresa Bystrická 74, 90033 Marianka, Slovenská republika
Adresa Bystrická 74, 90033 Marianka, Slovenská republika
Adresa Bystrická 74, 90033 Marianka, Slovenská republika
Adresa K. Adlera 3, 84102 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Bystrická 74, 90033 Marianka, Slovenská republika
Adresa Bystrická 74, 90033 Marianka, Slovenská republika
Adresa Bystrická 74, 90033 Marianka, Slovenská republika
Adresa K. Adlera 3, 84102 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Bystrická 74, 90033 Marianka, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
5 zápisov z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.