Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 35830298・Šancová 96, 83104 Bratislava・Založené 2002
Obrat 2025
7 750 €
−17 %Zisk 2025
−1 121 €
−60 %Aktíva
7 030 €
−13 %Vlastný kapitál
5 479 €
−17 %Zadlženosť
22,1 %
+3,3 ppHrubá marža
25,0 %
+11 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-14,5 %
−7,0 ppZisk / výnosy
ROA
-15,9 %
−7,3 ppRentabilita aktív
ROE
-20,5 %
−9,8 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
4,12
−17 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−781 €
−116 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-43,5 %
+51 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
4 841 €
−20 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-2,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 7 991 € | 8 550 € | 8 500 € | 7 750 € |
| Pridaná hodnota | 1 990 € | 1 450 € | 1 211 € | 1 937 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 7 991 € | 8 550 € | 9 390 € | 7 750 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −503 € | −1 010 € | −701 € | −1 121 € |
| Daň z príjmov | 3 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Daň z príjmov splatná | 3 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 42 tis. € | 41 tis. € | 8 123 € | 7 030 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 41 tis. € | 41 tis. € | 7 577 € | 6 392 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 208 € | 218 € | 38 € | 0 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 41 tis. € | 41 tis. € | 7 539 € | 6 392 € |
| Časové rozlíšenie | 231 € | 524 € | 546 € | 638 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 42 tis. € | 41 tis. € | 8 123 € | 7 030 € |
| Vlastné imanie | 8 311 € | 7 302 € | 6 600 € | 5 479 € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 134 € | 134 € | 134 € | 134 € |
| HV minulých rokov | 2 041 € | 1 539 € | 528 € | −173 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −503 € | −1 010 € | −701 € | −1 121 € |
| Záväzky | 33 tis. € | 34 tis. € | 1 523 € | 1 551 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 33 tis. € | 34 tis. € | 1 523 € | 1 551 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
4 registrované činnosti
Adresa P. Mudroňa 7540/10, 91701 Trnava, Slovenská republika
Adresa Šancová 96, 83104 Bratislava, Slovenská republika
Adresa P. Mudroňa 7540/10, 91701 Trnava, Slovenská republika
Adresa Šancová 96, 83104 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Šancová 96, 83104 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.