Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 35830344・Janka Alexyho 13, 84101 Bratislava・Založené 2002
Obrat 2025
805 tis. €
+34 %Zisk 2025
320 tis. €
+15 %Aktíva
737 tis. €
+11 %Vlastný kapitál
663 tis. €
+8,0 %Zadlženosť
10,1 %
+2,2 ppHrubá marža
74,2 %
−18 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
39,7 %
−6,7 ppZisk / výnosy
ROA
43,4 %
+1,5 ppRentabilita aktív
ROE
48,3 %
+2,8 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
8,53
−28 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
405 tis. €
+15 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,1 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
467 tis. €
+3,2 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
9,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 422 tis. € | 605 tis. € | 599 tis. € | 805 tis. € |
| Pridaná hodnota | 391 tis. € | 565 tis. € | 551 tis. € | 597 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 422 tis. € | 606 tis. € | 601 tis. € | 805 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 198 tis. € | 334 tis. € | 279 tis. € | 320 tis. € |
| Daň z príjmov | 53 tis. € | 89 tis. € | 74 tis. € | 85 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 53 tis. € | 89 tis. € | 74 tis. € | 85 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 761 tis. € | 667 tis. € | 666 tis. € | 737 tis. € |
| Neobežný majetok | 122 tis. € | 152 tis. € | 166 tis. € | 200 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 122 tis. € | 152 tis. € | 166 tis. € | 200 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 634 tis. € | 510 tis. € | 494 tis. € | 529 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 468 tis. € | 395 tis. € | 350 tis. € | 285 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 166 tis. € | 115 tis. € | 144 tis. € | 244 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 4 681 € | 4 290 € | 6 008 € | 7 293 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 761 tis. € | 667 tis. € | 666 tis. € | 737 tis. € |
| Vlastné imanie | 724 tis. € | 571 tis. € | 613 tis. € | 663 tis. € |
| Základné imanie | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 664 € | 664 € | 664 € | 664 € |
| HV minulých rokov | 519 tis. € | 229 tis. € | 327 tis. € | 335 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 198 tis. € | 334 tis. € | 279 tis. € | 320 tis. € |
| Záväzky | 37 tis. € | 96 tis. € | 53 tis. € | 74 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 4 314 € | 4 654 € | 5 022 € | 5 392 € |
| Krátkodobé záväzky | 29 tis. € | 86 tis. € | 42 tis. € | 62 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 499 € | 166 € | 713 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 3 758 € | 5 128 € | 5 872 € | 6 082 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
7 registrovaných činností
Adresa Červeňákova 17, 84101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Kpt. Rašu 4, 84101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Jasovská 13, 85107 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Kpt. Rašu 4, 84101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Červeňákova 17, 84101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Červeňákova 17, 84101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Kpt. Rašu 4, 84101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Jasovská 13, 85107 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
SPAI spoločnosť pre projektovanie a inžiniering, s.r.o.
Janka Alexyho 13, 84101 Bratislava
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.