Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 35830662・Vajnorská 89, 83104 Bratislava・Založené 2002
Obrat 2025
559 tis. €
−25 %Zisk 2025
57 tis. €
+3 324 %Aktíva
223 tis. €
−49 %Vlastný kapitál
143 tis. €
+67 %Zadlženosť
36,0 %
−45 ppHrubá marža
32,5 %
+21 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
10,3 %
+11 ppZisk / výnosy
ROA
25,8 %
+26 ppRentabilita aktív
ROE
40,3 %
+42 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
3,14
+162 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
61 tis. €
+2 878 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
6,3 %
−180 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
124 tis. €
+77 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
0,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 466 tis. € | 637 tis. € | 742 tis. € | 557 tis. € |
| Pridaná hodnota | 144 tis. € | 63 tis. € | 86 tis. € | 181 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 468 tis. € | 637 tis. € | 745 tis. € | 559 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 44 tis. € | −41 tis. € | −1 782 € | 57 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 3 840 € | 3 840 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 200 tis. € | 183 tis. € | 440 tis. € | 223 tis. € |
| Neobežný majetok | 10 tis. € | 3 407 € | 20 tis. € | 41 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 10 tis. € | 3 407 € | 20 tis. € | 41 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 190 tis. € | 179 tis. € | 420 tis. € | 182 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 140 tis. € | 126 tis. € | 393 tis. € | 57 tis. € |
| Finančné účty | 5 177 € | 6 313 € | 27 tis. € | 125 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 200 tis. € | 183 tis. € | 440 tis. € | 223 tis. € |
| Vlastné imanie | 130 tis. € | 89 tis. € | 85 tis. € | 143 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | 79 tis. € | 123 tis. € | 80 tis. € | 78 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 44 tis. € | −41 tis. € | −1 782 € | 57 tis. € |
| Záväzky | 70 tis. € | 94 tis. € | 355 tis. € | 80 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 12 tis. € | 7 732 € | 5 351 € | 22 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 40 tis. € | 86 tis. € | 350 tis. € | 58 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
12 registrovaných činností
Adresa Na bielenisku 16/5163, 90201 Pezinok, Slovenská republika
Adresa Na bielenisku 16/5163, 90201 Pezinok, Slovenská republika
Adresa Muškátova ul.č. 3803/19, Pezinok, Slovenská republika
Adresa Muškátova ul.č. 3803/19, 90201 Pezinok, Slovenská republika
Adresa Na bielenisku 16/5163, 90201 Pezinok, Slovenská republika
Adresa Na bielenisku 16/5163, 90201 Pezinok, Slovenská republika
Adresa Muškátova ul.č. 3803/19, 90201 Pezinok, Slovenská republika
Adresa Muškátova ul.č. 3803/19, Pezinok, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
5 zápisov z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.