Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 35831677・Železničná 56, 90301 Senec・Založené 2002
Obrat 2024
240 tis. €
−15 %Zisk 2024
71 tis. €
+29 %Aktíva
1,15 mil. €
+1,3 %Vlastný kapitál
1,13 mil. €
−0,1 %Zadlženosť
2,2 %
+1,3 ppHrubá marža
62,8 %
+6,8 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
29,8 %
+10 ppZisk / výnosy
ROA
6,2 %
+1,3 ppRentabilita aktív
ROE
6,3 %
+1,4 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
33,64
−62 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
84 tis. €
+32 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
15,5 %
+1,5 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
810 tis. €
+3,5 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
4,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 203 tis. € | 223 tis. € | 269 tis. € | 236 tis. € |
| Pridaná hodnota | 104 tis. € | 78 tis. € | 151 tis. € | 148 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 205 tis. € | 224 tis. € | 283 tis. € | 240 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −4 875 € | −14 tis. € | 55 tis. € | 71 tis. € |
| Daň z príjmov | 3 736 € | 2 701 € | 8 981 € | 13 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 1,14 mil. € | 1,11 mil. € | 1,14 mil. € | 1,15 mil. € |
| Neobežný majetok | 364 tis. € | 358 tis. € | 347 tis. € | 318 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 364 tis. € | 358 tis. € | 347 tis. € | 318 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 775 tis. € | 756 tis. € | 791 tis. € | 834 tis. € |
| Zásoby | 4 188 € | 4 188 € | 4 188 € | 4 188 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 554 tis. € | 580 tis. € | 555 tis. € | 552 tis. € |
| Finančné účty | 216 tis. € | 172 tis. € | 231 tis. € | 279 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 1,14 mil. € | 1,11 mil. € | 1,14 mil. € | 1,15 mil. € |
| Vlastné imanie | 1,09 mil. € | 1,07 mil. € | 1,13 mil. € | 1,13 mil. € |
| Základné imanie | 447 tis. € | 447 tis. € | 447 tis. € | 447 tis. € |
| HV minulých rokov | 601 tis. € | 596 tis. € | 582 tis. € | 564 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −4 875 € | −14 tis. € | 55 tis. € | 71 tis. € |
| Záväzky | 50 tis. € | 39 tis. € | 9 071 € | 25 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 31 tis. € | 31 tis. € | 8 923 € | 25 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 19 tis. € | 8 149 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 148 € | 38 € |
Vývoj daňových povinností
13 registrovaných činností
Adresa Hošťáky 39, 90025 Chorvátsky Grob, Slovenská republika
Adresa Agátová 6263/3, 90027 Bernolákovo, Slovenská republika
Adresa Hoštáky 506/39, 90025 Chorvátsky Grob, Slovenská republika
Adresa Hoštáky 39, 90025 Chorvátsky Grob, Slovenská republika
Adresa Hagarova č. 19, Bratislava, Slovenská republika
Adresa Hošťáky 506/39, 90025 Chorvátsky Grob, Slovenská republika
Adresa Hošťáky 506/39, 90025 Chorvátsky Grob, Slovenská republika
Adresa Hošťáky 39, 90025 Chorvátsky Grob, Slovenská republika
Adresa Železničná 56, 90301 Senec, Slovenská republika
Adresa Hošťáky 39, 90025 Chorvátsky Grob, Slovenská republika
Adresa Železničná 56, 90301 Senec, Slovenská republika
Adresa Hagarova 19, Bratislava, Slovenská republika
Adresa Železničná 56, 90301 Senec, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
4 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.