Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 35845686・Kataríny Franklovej 1, 902 01 Pezinok・Založené 2002
Obrat 2024
15 tis. €
−30 %Zisk 2024
6 590 €
−33 %Aktíva
20 tis. €
−38 %Vlastný kapitál
14 tis. €
−46 %Zadlženosť
28,7 %
+11 ppHrubá marža
53,9 %
−2,4 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
43,5 %
−2,4 ppZisk / výnosy
ROA
32,7 %
+2,2 ppRentabilita aktív
ROE
45,9 %
+9,0 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
3,46
−40 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
7 753 €
−33 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
15,0 %
−0,1 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
14 tis. €
−47 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
14,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 10 tis. € | 22 tis. € | 22 tis. € | 15 tis. € |
| Pridaná hodnota | 4 446 € | 8 468 € | 12 tis. € | 8 156 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 10 tis. € | 22 tis. € | 22 tis. € | 15 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 3 184 € | 6 985 € | 9 883 € | 6 590 € |
| Daň z príjmov | 600 € | 1 233 € | 1 751 € | 1 163 € |
| Daň z príjmov splatná | 600 € | 1 233 € | 1 751 € | 1 163 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 11 tis. € | 26 tis. € | 32 tis. € | 20 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 11 tis. € | 26 tis. € | 32 tis. € | 20 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 629 € | 1 995 € | 2 703 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 11 tis. € | 25 tis. € | 30 tis. € | 17 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 14 € | 126 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 11 tis. € | 26 tis. € | 32 tis. € | 20 tis. € |
| Vlastné imanie | 9 956 € | 17 tis. € | 27 tis. € | 14 tis. € |
| Základné imanie | 6 772 € | 6 772 € | 6 772 € | 6 772 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 159 € | 508 € | 1 003 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 3 025 € | 9 661 € | 0 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 3 184 € | 6 985 € | 9 883 € | 6 590 € |
| Záväzky | 1 430 € | 8 902 € | 5 627 € | 5 786 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 1 430 € | 8 902 € | 5 627 € | 5 786 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
23 registrovaných činností
Adresa SNP 62, 90201 Pezinok, Slovenská republika
Adresa Komenského 18, 90201 Pezinok, Slovenská republika
Adresa Tvrdošín - Medvedzie 151, 02744 Tvrdošín - Medvedzie, Slovenská republika
Adresa Komenského 18, 90201 Pezinok, Slovenská republika
Adresa SNP 62, 90201 Pezinok, Slovenská republika
Adresa Komenského 18, 90201 Pezinok, Slovenská republika
Adresa Komenského 18, 90201 Pezinok, Slovenská republika
Adresa Tvrdošín-Medvedzie 151, 02744 Tvrdošín-Medvedzie, Slovenská republika
Adresa Komenského 18, 90201 Pezinok, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
4 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.