Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 35849991・Hontianska 9, 82109 Bratislava・Založené 2003
Obrat 2025
0 €
−100 %Zisk 2025
−19 tis. €
−409 %Aktíva
19 tis. €
−58 %Vlastný kapitál
18 tis. €
−52 %Zadlženosť
5,3 %
−12 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
ROA
-101,6 %
−116 ppRentabilita aktív
ROE
-107,3 %
−124 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
26,58
+343 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−19 tis. €
−287 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-1,8 %
−40 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
18 tis. €
−51 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-11,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 981 tis. € | 1,94 mil. € | 1,28 mil. € | 0 € |
| Pridaná hodnota | −18 tis. € | 27 tis. € | 5 968 € | −18 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 981 tis. € | 1,94 mil. € | 1,28 mil. € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −12 tis. € | 16 tis. € | 6 175 € | −19 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 2 107 € | 3 840 € | 340 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 2 107 € | 3 840 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 121 tis. € | 537 tis. € | 45 tis. € | 19 tis. € |
| Neobežný majetok | 257 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 257 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 115 tis. € | 535 tis. € | 44 tis. € | 19 tis. € |
| Zásoby | 96 tis. € | 167 tis. € | 35 € | 45 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 10 tis. € |
| Krátkodobé pohľadávky | 3 483 € | 264 tis. € | 0 € | 237 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 16 tis. € | 104 tis. € | 44 tis. € | 8 266 € |
| Časové rozlíšenie | 5 439 € | 1 845 € | 204 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 121 tis. € | 537 tis. € | 45 tis. € | 19 tis. € |
| Vlastné imanie | 14 tis. € | 31 tis. € | 37 tis. € | 18 tis. € |
| Základné imanie | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 664 € | 664 € | 664 € | 664 € |
| HV minulých rokov | 20 tis. € | 7 097 € | 23 tis. € | 30 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −12 tis. € | 16 tis. € | 6 175 € | −19 tis. € |
| Záväzky | 106 tis. € | 506 tis. € | 7 670 € | 986 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 36 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 106 tis. € | 506 tis. € | 7 390 € | 706 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 165 € | 165 € | 280 € | 280 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
6 registrovaných činností
Adresa Hontianska 9, 82109 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Lotyšská 46, Bratislava, Slovenská republika
Adresa Bitburger Str., 64, 13051, Berlin, SRN
Adresa Hontianska 9, 82109 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Hontianska 9, 82109 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Feldtmannstrasse, 147, 13088, Berlin, SRN
Adresa Feldtmannstrasse, 147, 13088, Berlin, SRN
Adresa Lotyšská 46, Bratislava, Slovenská republika
Adresa Feldtmannstrasse, 147, 13088, Berlin, SRN
Zapísané v OR SR
3 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.