Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 35851066・Kopčianska 92, 85203 Bratislava・Založené 2003
Obrat 2025
540 tis. €
−15 %Zisk 2025
134 tis. €
−7,9 %Aktíva
2,05 mil. €
−7,0 %Vlastný kapitál
1,27 mil. €
+8,0 %Zadlženosť
37,9 %
−8,6 ppHrubá marža
67,0 %
+5,5 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
24,8 %
+1,9 ppZisk / výnosy
ROA
6,5 %
−0,1 ppRentabilita aktív
ROE
10,5 %
−1,8 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,33
+1 430 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
170 tis. €
−7,8 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,2 %
+0,1 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
11 tis. €
+103 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
2,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 495 tis. € | 540 tis. € | 634 tis. € | 533 tis. € |
| Pridaná hodnota | 250 tis. € | 28 tis. € | 390 tis. € | 357 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 495 tis. € | 1,14 mil. € | 634 tis. € | 540 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 64 tis. € | 196 tis. € | 145 tis. € | 134 tis. € |
| Daň z príjmov | 17 tis. € | 52 tis. € | 39 tis. € | 36 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 2,58 mil. € | 2,39 mil. € | 2,2 mil. € | 2,05 mil. € |
| Neobežný majetok | 2,53 mil. € | 2,32 mil. € | 2,17 mil. € | 2,01 mil. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 2,53 mil. € | 2,32 mil. € | 2,17 mil. € | 2,01 mil. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 44 tis. € | 72 tis. € | 31 tis. € | 43 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 30 tis. € | 40 tis. € | 22 tis. € | 35 tis. € |
| Finančné účty | 13 tis. € | 33 tis. € | 9 064 € | 8 234 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 2,58 mil. € | 2,39 mil. € | 2,2 mil. € | 2,05 mil. € |
| Vlastné imanie | 837 tis. € | 1,03 mil. € | 1,18 mil. € | 1,27 mil. € |
| Základné imanie | 6 638 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | 766 tis. € | 830 tis. € | 1,03 mil. € | 1,13 mil. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 64 tis. € | 196 tis. € | 145 tis. € | 134 tis. € |
| Záväzky | 1,74 mil. € | 1,36 mil. € | 1,03 mil. € | 777 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 107 tis. € | 531 tis. € | 666 tis. € | 744 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 1,63 mil. € | 831 tis. € | 360 tis. € | 33 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 190 € | 190 € | 310 € | 690 € |
Vývoj daňových povinností
8 registrovaných činností
Adresa Ráztočná 35, 82107 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Komárnická 5865/28, 82103 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Medzilaborecká 21, 82101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Medzilaborecká 21, 82101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Ráztočná 35, 82107 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Komárnická 5865/28, 82103 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Ráztočná 35, 82107 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Ráztočná 35, 82107 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Ráztočná 35, 82107 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Ráztočná 35, 82107 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Medzilaborecká 21, 82101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Medzilaborecká 21, 82101 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.