Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

TÜV SÜD Slovakia s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 35852216Jašíkova 6, 82103 BratislavaZaložené 2003

Obrat 2025

12,35 mil. €

+14 %
IČO
35852216
DIČ
2020263674
IČ DPH
SK2020263674, podľa §4, registrácia od štvrtok 1. mája 2003
Sídlo
TÜV SÜD Slovakia s.r.o.Jašíkova 6 82103 Bratislava
Dátum vzniku
streda 19. februára 2003
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerMestský súd Bratislava III, Sro/28235/B

Zisk 2025

−2,14 mil. €

−4,6 %

Aktíva

33,3 mil. €

+2,7 %

Vlastný kapitál

27,59 mil. €

+7,2 %

Zadlženosť

17,2 %

−3,5 pp

Hrubá marža

47,9 %

+1,7 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

−4,6 %
242 tis. €308 tis. €336 tis. €348 tis. €328 tis. €146 tis. €1 057 €−714 tis. €−1,52 mil. €−1,28 mil. €−2,05 mil. €−2,14 mil. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Tržby

+14 %
5,18 mil. €6,1 mil. €6,7 mil. €7,03 mil. €8,46 mil. €8,15 mil. €6,95 mil. €6,78 mil. €7,39 mil. €8,88 mil. €10,53 mil. €12,03 mil. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

-17,4 %

+1,6 pp

Zisk / výnosy

ROA

-6,4 %

−0,1 pp

Rentabilita aktív

ROE

-7,8 %

+0,2 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

3,88

+1,2 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

−2,48 mil. €

−11 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

13,4 %

+5,2 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

6,02 mil. €

−17 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

8,0 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

5,19 mil. €20146,14 mil. €20156,78 mil. €20167,13 mil. €20178,5 mil. €20188,22 mil. €20197,11 mil. €20207,07 mil. €20217,53 mil. €20229,07 mil. €202310,81 mil. €202412,35 mil. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru7,39 mil. €8,88 mil. €10,53 mil. €12,03 mil. €
Pridaná hodnota3,52 mil. €4,43 mil. €4,86 mil. €5,76 mil. €
Výnosy z hospodárskej činnosti7,53 mil. €9,07 mil. €10,81 mil. €12,35 mil. €
Výsledok hospodárenia po zdanení−1,52 mil. €−1,28 mil. €−2,05 mil. €−2,14 mil. €
Daň z príjmov−30 tis. €−157 tis. €−185 tis. €−333 tis. €
Daň z príjmov splatná14 €8 712 €3 840 €3 840 €

Aktíva

  • Neobežný majetok25,12 mil. €
  • Obežný majetok8,11 mil. €
  • Časové rozlíšenie66 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie27,59 mil. €
  • Záväzky5,71 mil. €
  • Časové rozlíšenie0 €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom6,94 mil. €21,78 mil. €32,44 mil. €33,3 mil. €
Neobežný majetok2,18 mil. €13,3 mil. €22,59 mil. €25,12 mil. €
Dlhodobý hmotný majetok2,18 mil. €13,3 mil. €22,59 mil. €25,12 mil. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok4,74 mil. €8,46 mil. €9,8 mil. €8,11 mil. €
Zásoby82 tis. €119 tis. €95 tis. €88 tis. €
Dlhodobé pohľadávky298 tis. €464 tis. €653 tis. €989 tis. €
Krátkodobé pohľadávky1,2 mil. €7,87 mil. €9,05 mil. €7,03 mil. €
Krátkodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Finančné účty3,16 mil. €800 €1 400 €1 600 €
Časové rozlíšenie26 tis. €24 tis. €46 tis. €66 tis. €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky6,94 mil. €21,78 mil. €32,44 mil. €33,3 mil. €
Vlastné imanie3,06 mil. €15,78 mil. €25,73 mil. €27,59 mil. €
Základné imanie4,11 mil. €4,11 mil. €4,11 mil. €4,11 mil. €
Fondy a iné zložky vlastného imania42 tis. €42 tis. €42 tis. €42 tis. €
HV minulých rokov−230 tis. €−1,75 mil. €−3,03 mil. €−5,09 mil. €
HV za účtovné obdobie po zdanení−1,52 mil. €−1,28 mil. €−2,05 mil. €−2,14 mil. €
Záväzky3,87 mil. €6,0 mil. €6,7 mil. €5,71 mil. €
Dlhodobé záväzky2,33 mil. €3,7 mil. €3,21 mil. €2,62 mil. €
Krátkodobé záväzky1,05 mil. €1,45 mil. €2,56 mil. €2,09 mil. €
Krátkodobé finančné výpomoci0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy446 tis. €806 tis. €874 tis. €942 tis. €
Časové rozlíšenie3 256 €1 628 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

76 tis. €99 tis. €127 tis. €115 tis. €114 tis. €73 tis. €9 022 €−168 tis. €−30 tis. €−157 tis. €−185 tis. €−333 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie0 €Daňová povinnosť za obdobie137 423,23 €Nie
  • Index daňovej spoľahlivostiVysoko spoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

101 registrovaných činností

  • činnosť autorizovanej osoby a notifikovanej osoby podľa zákona č. 56/2018 Z. z. o posudzovaní zhody výrobku, sprístupňovaní určeného výrobku na trhu a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisovPlatné od streda 1. októbra 2025
  • certifikácia kvality služieb a výrobkovPlatné od sobota 20. septembra 2025
  • certifikácia neurčených výrobkovPlatné od sobota 20. septembra 2025
  • certifikácia osôb, ktoré vykonávajú: prehliadky a skúšky vyhradených technických zariadení tlakových, zdvíhacích, elektrických, plynových, obsluhu vyhradených technických zariadení tlakových, zdvíhacích, plynových, opravy vyhradených technických zariadení tlakových, zdvíhacích, plynových,Platné od sobota 20. septembra 2025
  • certifikácia spotrebiteľského reťazca lesných produktov,Platné od sobota 20. septembra 2025
  • certifikácia strojov a technických zariadení alebo ich častí, bezpečnostných častí strojov, výťahov a ich bezpečnostných častí, bezpečnostných komponentov a podsystémov zariadení určených k osobnej lanovej doprave, jednoduchých tlakových nádob, tlakových zariadení, elektrických a elektrotechnických zariadení (zariadenia s požiadavkami na elektromagnetickú kompatibilitu), zariadení na použitie v prostredí s nebezpečenstvom výbuchu, elektronických registračných pokladníc, prostriedkov ľudovej zábavy, zariadení detských ihrísk, športovo-rekreačných zariadení,Platné od sobota 20. septembra 2025
  • certifikácia systémov energetického manažérstvaPlatné od sobota 20. septembra 2025
  • certifikácia systémov environmentálneho manažérstva,Platné od sobota 20. septembra 2025
  • certifikácia systémov manažérstva bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci,Platné od sobota 20. septembra 2025
  • certifikácia systémov manažérstva bezpečnosti informácií,Platné od sobota 20. septembra 2025

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 6
  • Konateľod sobota 1. augusta 2020

    Adresa Kišovce 258, 05912 Hôrka, Slovenská republika

  • Konateľštvrtok 1. augusta 2019 – streda 28. októbra 2020

    Adresa Sadová 5191/33, 05801 Poprad, Slovenská republika

  • Konateľstreda 1. júla 2015 – štvrtok 22. augusta 2019

    Adresa U Sila 1062/12, 15500 Praha 5 - Řeporyje, Česká republika

  • Konateľstreda 6. decembra 2006 – streda 9. marca 2016

    Adresa Krásno 227, 95843 Krásno, Slovenská republika

  • Konateľstreda 19. februára 2003 – štvrtok 3. februára 2005

    Adresa U Bazénu 485/6, Praha 4, Česká republika

  • Konateľstreda 19. februára 2003 – utorok 16. januára 2007

    Adresa Daškova 3085, 14300 Praha 4, Česká republika

Prepojené osoby

2 aktívnych z 13
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od streda 19. júla 2023

    Adresa Westendstr. 199, 80686 Mníchov, Nemecká spolková republika

    Podiel100 %Vklad4 107 881 EUR
  • Prokuristaod štvrtok 1. augusta 2019

    Adresa Jeséniova 51/2317, 83101 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika

  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 25. januára 2023 – utorok 18. júla 2023

    Adresa Novodvorská 994, 14221 Praha 4, Česká republika

    Podiel100 %Vklad4 107 881 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 31. marca 2022 – utorok 24. januára 2023

    Adresa Novodvorská 994, 14221 Praha 4, Česká republika

    Podiel100 %Vklad2 107 881 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 8. januára 2021 – streda 30. marca 2022

    Adresa Novodvorská 994, 14221 Praha 4, Česká republika

    Podiel100 %Vklad1 107 881 EUR
  • Prokuristaštvrtok 29. októbra 2020 – nedeľa 31. mája 2026

    Adresa Sadová 5191/33, 05801 Poprad, Slovenská republika

  • Prokuristaštvrtok 1. septembra 2016 – streda 28. októbra 2020

    Adresa Kišovce 258, 05912 Hôrka, Slovenská republika

  • Prokuristaštvrtok 10. marca 2016 – štvrtok 22. augusta 2019

    Adresa Sadová 5191/33, 05801 Poprad, Slovenská republika

  • Prokuristastreda 1. júla 2015 – štvrtok 22. augusta 2019

    Adresa Tatranská 4, 97411 Banská Bystrica, Slovenská republika

  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 26. mája 2009 – štvrtok 7. januára 2021

    Adresa Novodvorská 994, 14221 Praha 4, Česká republika

    Podiel100 %Vklad107 881 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Mestský súd Bratislava III
Číslo zápisu
Sro/28235/B
Hlavná činnosť
Technické testovanie a analýzy
Sektor (ESA 2010)
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna

Právne skutočnosti

8 zápisov z obchodného registra

  • piatok 5. októbra 2018Rozhodnutie jediného spoločníka zo dňa 11.09.2018.
  • streda 16. augusta 2017Rozhodnutie jediného spoločníka zo dňa 25.07.2017.
  • sobota 1. augusta 2015Rozhodnutie jediného spoločníka zo dňa 10.06.2015.
  • streda 16. júna 2010Notárska zápisnica N 57/2010, Nz 20716/2101, NCRls 21057/2010 zo dňa 9.6.2010.
  • štvrtok 1. mája 2008Rozhodnutie jediného spoločníka zo dňa 31.3.2008.
  • streda 17. januára 2007Rozhodnutie jediného spoločníka vo forme notárskej zápisnice N 81/2006,Nz 51457/2006, NCRls 51157/2006 zo dňa 6.12.2006. Zmena obchodného mena z TÜV SLOVAKIA s.r.o. na TÜV SÜD SLOVAKIA s.r.o.
  • piatok 4. februára 2005Rozhodnutie jediného spoločníka vo forme not. zápisnice N 19/2005 Nz 938/2005 NCRls 1004/2005 zo dňa 12.01.2005 napísané JUDr. Zuzanou Grófikovou o zmene obchodného mena z TÜV STC s.r.o. na TÜV Slovakia s.r.o..
  • streda 19. februára 2003Notárska zápisnica N 477/02, Nz 477/02 zo dňa 13.11.2002 o založení spoločnosti v zmysle Zák. č. 513/91 Zb. v znení noviel.
TÜV SÜD Slovakia s.r.o.

Sídlo spoločnosti

TÜV SÜD Slovakia s.r.o.

Jašíkova 6, 82103 Bratislava

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.